Kenan İmirzalıoğlu düğününün detaylarını anlattı.

Ünlü oyuncu İmirzalıoğlu’nun meslektaşı Sinem Kobal ile 14 Mayıs tarihinde Cunda Adası’nda nikah masasına oturduğu biliniyor. Ünlü çift, düğünden sonra birkaç gün daha Cunda Adası’nda kalarak balayını aradan çıkarmışlardı. Ünlü çift, birkaç gün sonra da İstanbul’a dönmüştü.

Gelir gelmez kendisini alışverişe veren İmirzalıoğlu, 22 Mayıs günü Akmerkez’de görüntülendi. Gecce.com’un haberine göre oldukça keyifli gözüken İmirzalıoğlu, düğünün kusursuz ve çok güzel geçtiğini, fotoğraflarının oldukça beğenildiğini belirtti. Başlangıçta sadece ‘Evlilik çok güzel’ diyerek gazetecileri geçiştirmeye çalışan ünlü oyuncu daha sonra düğünle ilgili şunları söyledi:

‘Düğün başlamadan önce gelin ve damadın enerjisi ne kadar yüksek olursa, gelen konukların ve gecenin de enerjisi o kadar yüksek olur dediler ve biz de aynen uyguladık.’

İmirzalıoğlu, yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı konusunda ise açık kapı bırakarak her an bir sürpriz olabileceğini bildirdi.

Düğün sonrası ilk tartışmalarını yaşadılar
Ayvalık’ın Cunda Adası’nda nikah törenlerini gerçekleştiren ünlü çift, düğünden sonra da Cunda Adası’nda tatil yaptılar. Kobal ve İmirzalıoğlu çiftinin düğününe gelen davetlilerden bazıları düğünün ertesi günü sabah ilk uçakla İstanbul’a döndü.

Ünlü çiftin yakın arkadaşlarından Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu ise, düğünden sonra Cunda Adası’nda kalarak ünlü çifte eşlik etti.

Milliyet gazetesinin haberine göre ünlü çift, kendilerine eşlik eden yakın arkadaşlarıyla birlikte sabah 7’de soluğu kumsalda aldı. Hep birlikte kahvaltı yapan ekipten bazı kişiler denize girmek istedi. Özpirinçci, suyun soğukluğuna baktıktan sonra denize girmekten vazgeçti. Ekipten diğer isimler de denizi soğuk bulup girmekten vazgeçtiler. Ancak İmirzalıoğlu kuralı bozup denize girmek istedi. Kobal’ın ‘Kenan soğuk, girme’ şeklindeki uyarılarını dinlemeyen İmirzalıoğlu balıklama denize atladı. İmirzalıoğlu’na yakın arkadaşı Rıza Kocaoğlu da eşlik etti. Terzioğlu ve sevgilisi Kaleli ise iskelede romantik anlar yaşadılar.

Güzel bir balayı tatili geçiren Kobal ve İmirzalıoğlu çiftinin önceki gün arkadaş gruplarıyla birlikte İstanbul’a döndükleri belirtildi.

İşte o anlar…

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu tartışıyor.
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Kenan İmirzalıoğlu denize girdi.
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments