Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Cingöz Recai’deki partneri Meryem Uzerli oldu.

Kenan İmirzalıoğlu 1969’da çekilen filmin yeni uyarlamasında, haksız yolla servet sahibi olanlardan çalıp elde ettiklerini muhtaçlara dağıtan Cingöz Recai’yi oynayacak. Çekimleri Mayıs ayında başlayacak filmde, Uzerli ise Cingöz Recai’nin nişanlısı Jale karakterini canlandıracak.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Uzun süredir hem ekranlardan hem de beyaz perdeden uzak olan yakışıklı oyuncu, ‘Cingöz Recai’ adlı sinema filminin başrolü için Limon Film tarafından kendisine gelen teklifi, geçtiğimiz günlerde kabul etmişti. İmirzalıoğlu’na eşlik edecek diğer isimler henüz netlik kazanmazken; film ekibinin Mayıs ayında sete çıkması için hazırlıklar yoğun bir şekilde sürüyor.

Peyami Safa’nın ‘Server Bedi’ mahlasını kullanarak yazdığı ‘Cingöz Recai’ romanını sinemaya uyarlayan ise tanıdık bir isim… O isim, Kenan İmirzalıoğlu’nun daha önce başrol oynadığı ‘Ezel’ dizisinin yaratıcısı Kerem Deren’den başkası değil. İmirzalıoğlu’nun filmde rol almak için ikna olmasında, Deren’in etkili olduğu söyleniyor.

Ekim 2017’de yeni bir diziye başlıyor
Herkes yeni sezonda yakışıklı aktörün nasıl bir iş ile seyirci karşısına çıkacağını merakla bekliyordu. Medyatava’nın haberine göre; ünlü oyuncunun yapım şirketi belli oldu. Ünlü oyuncunun, sonunda, O3 Medya ile anlaştığı öğrenildi.

‘Karadayı’ dizisinin final yaptığı 2015 yılından bu yana ekrandan uzak kalan Kenan İmirzalıoğlu; her fırsatta, dizi süreleri bu uzunlukta olduğu sürece bir daha dizilerde oynamayacağını dile getiriyordu. Sonunda bu kararından vazgeçen İmirzalıoğlu, Kanal D ekranlarında hayranlarıyla buluşacak. Projenin Ekim sonunda başlayacağı öğrenildi. Dizinin içeriğiyle ilgiliyse bilgi verilmedi.

Bu arada; geçmişte yatırım amacıyla İstanbul’un tarihi semtlerinde eski bina satın alıp yenileyen Kenan İmirzalıoğlu, artık toprağa yatırım yapmaya başladı. Ünlü aktör, son olarak Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde 10 dönüm tarla aldı. İlçe merkezine yakın konumdaki arsayı kendi üzerine kayıt ettiren oyuncunun, burada çiftlik kurmak istediği konuşuluyor.

Ünlü oyuncunun çocukluğu, ailesinin yaşadığı Ankara’daki bir köyde çiftçilikle geçmişti.

Kasım 2016’da, aktörün, ATV’de ekranlara gelecek bir dizide Cingöz Recai adlı bir karakteri canlandıracağı iddia edilmişti. Ancak sonrasında, bu iddia asılsız çıkmıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments