Kerem Bürsin Bodrum tatilinde ölümden döndü!

Serenay Sarıkaya’yla Bodrum’da olan Bürsin, önceki gün talihsiz bir olay yaşadı. Bürsin, bulunduğu tekneden suya balıklama atladı ve kafasını kuma çarptı. Yaşadığı acıyla sudan çığlık atarak çıkan Bürsin, merdivende bir süre başını tutarak kendine gelmeye çalıştı. Yakışıklı oyuncunun yaşadığı acı ve şok kameralara yansıdı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Serenay Sarıkaya, sevgilisi Kerem Bürsin’i acı içinde görünce telaşlandı. Hemen botla karaya çıkıp en yakın hastaneye götürmek istedi. Ancak Kerem Bürsin, büyük bir sorun olmadığını söyledi ve bu talebi geri çevirdi.

Bu arada; Bürsin’in doğum günü sürprizi Serenay Sarıkaya’yı havalara uçurdu.

Güzel oyuncu, yeni yaşını önceki gün Yasemin – İzzet Özilhan çiftinin Bodrum’daki lüks teknesinde kutladı. Sosyetik çiftin mavi tur jestiyle yüzü gülen oyuncunun mutluluğu, annesi Ümran Hanım’ın gelmesiyle ikiye katlandı.

Takvim gazetesinin haberine göre; güzel oyuncunun sevgilisi Kerem Bürsin, İstanbul’dan getirttiği Sarıkaya’nın annesi Ümran Hanım’ı zodyakla alıp aşkının yanına götürdü. Turgutreis’te demirli teknede Yasemin Özilhan’la sohbet ederken görüntülenen Sarıkaya, Bürsin’in sürpriziyle çığlığı bastı.
Bir anda annesini görünce gözlerine inanamayan güzel oyuncu, gözyaşlarına hakim olamadı. ‘İnanamıyorum’ diye bağıran Sarıkaya, hemen annesini karşılamak için lüks yatın ön kısmına geçti. Annesine sımsıkı sarılan oyuncu, doğum gününde kendisine sürpriz yapan sevgilisine ise dudağından öperek teşekkür etti.
Sarıkaya, annesiyle teknede hasret giderirken, Bürsin ve işadamı İzzet Özilhan, uzun süre balık avladı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments