Serenay Sarıkaya, sevgilisi Kerem Bursin’in kendisine iş ile alakalı kısıtlama getirmediğini söyledi ve ayrılık iddialarını yalanladı.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yeni nesil online televizyon Puhu TV’nin ilk orijinal dizisi ‘Fi’ dizisinin geçen hafta yayınlanan fragmanı, büyük olay yaratmıştı. O tanıtımda, Sarıkaya’nın Mehmet Günsür’le olan sevişme sahneleri dikkat çekmiş; bu sahnelere Kerem Bursin’in nasıl bir tepki vereceği merak konusu olmuştu. Bu sahneler yüzünden, Serenay Sarıkaya’nın sevgilisi Kerem Bürsin ile arasının açıldığı, hatta ayrılığın gündeme geldiği konuşulmuştu.

Serenay Sarıkaya, o sahnelerle ve yakışıklı sevgilisinin tepkisiyle ilgili kısa ve net bir açıklama yaptı. Güzel oyuncu ‘Kerem ile işimize asla kısıtlama getirmeyiz. Birbirimizin işine karışmayız’ şeklindeki sözleriyle, ortada bir krizin olmadığını ifade etti.

Daha önce de, ATV’de yayınlanan ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ adlı dizide, Bursin’le rol arkadaşı Leyla Lydia Tuğutlu arasında bir yakınlaşma olduğu iddia edilmişti. Magazin basını, bu durumun Sarıkaya’yı öfkelendirdiğini öne sürmüştü. Ancak güzel oyuncu, yaptığı açıklamayla; aşkla işi karıştırmadığını ve yakışıklı sevgilisinin yanında olduğunu vurgulamıştı.

Dedikoduları biletiyle yalanladı
Güzel oyuncu Sarıkaya, Haziran 2016 başlarında Cunda Adası’nda güneşlenirken görüntülenmişti. 4 Haziran günü sevgilisi Kerem Bursin’in doğum gününü sade bir mesajla sosyal medyadan kutlayan Sarıkaya’nın ertesi gün tek başına tatil yaparken görüntülenmesi ikilinin arasının bozuk olabileceği, hatta ayrıldıkları dedikodularına yol açmıştı.

Ardından çıkan bazı dedikodularda ise Bursin’in de Sarıkaya’nın yanında olduğu fakat babannesinin rahatsızlandığını duyan Bursin’in apar topar İstanbul’a dönmek zorunda kaldığı iddia edildi. Sevgilisini tatilde tek başına bırakan yakışıklı oyuncunun daha sonra yine Sarıkaya’nın yanına döneceği belirtildi.
Ancak ünlü oyuncu Sarıkaya, bu dedikodulara cevap olarak sosyal medyadan tatilde olduğu söylenilen tarihte aslında Fransa’nın Nice şehrinden İstanbul’a geldiğini kanıtlamaya çalışarak biletinin fotoğrafını paylaştı.

Gecce.com’un haberine göre güzel oyuncu fotoğrafın altına ise şu sözleri yazdı:

‘Sevgili magazin basını arkadaşlarım; bugün internete düşen fotoğraftaki kişi ben değilim. Ben zaten Cunda’da da değilim. İlginize teşekkürler, sevgiler.’

İki aşık yan yana olmayınca kıyamet koptu
Serenay Sarıkaya’nın doğum gününde sevgilisinin yanında olmaması, ayrılık iddialarını da beraberinde getirdi.

Güzel oyuncu Sarıkaya, 4 Haziran günü 29 yaşına giren sevgilisi Kerem Bursin’in doğum gününü sosyal medyadan kutladı. Twitter hesabından ‘Nice Yıllara Kerem Bursin..!!’ mesajını yayınlayan güzel oyuncudan fotoğraf paylaşması da beklenildi. Ancak ünlü oyuncu, takipçilerinin baskısına rağmen fotoğraf paylaşmadı.

Şu sıralar yoğun bir şekilde yeni dizi projesi için hazırlık yapan Bursin’in doğum gününü bile kutlayacak vakti olmadığı iddia edildi. Öyle ki iddialara göre; 3 Mayıs günü Sarıkaya, son dönemin popüler tatil beldelerinden olan Cunda Adası’nda tek başına güneşlenirken sevgilisi Bursin ortalıkta yoktu. Tek başına sezonu açan Sarıkaya’ya sevgilisi eşlik etmedi.

Sarıkaya’nın tek başına görüntülenmesi ve yoğun isteğe rağmen sosyal medyadan sevgilisiyle birlikte fotoğraflarını paylaşmaması, ikilinin yan yana olmadıklarını ortaya koydu.

Tabii bu tablo, sosyal medyada merak uyandırdı. İkilinin bazı hayranları ‘ünlü çiftin ayrılmış olabileceği’ yönünde yorumlarda bulundular.

Serenay aşkı ve işi ayırıyor!
Güzel oyuncu, InStyle dergisinin Mayıs 2016 sayısının konuğu oldu. Yaptığı her şey merak uyandıran oyuncu, Kerem Bursin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Sarıkaya, yakışıklı aktörle ilişkisini şöyle tanımladı:

‘Kerem çok profesyonel bir insan. İkimiz de işi ve özel hayatı çok doğru ve güzel bir şekilde ayırabiliyoruz. Birbirimizi gerçekten daha iyi anlama, daha iyi tanıma fırsatımız oldu.’

Mavi Jeans ayrılmalarına yasak koydu mu?
İki sevgilinin Mavi Jeans ile yaptıkları 1 milyon 250’şer binlik reklam anlaşması çok konuşuldu. Ve o astronomik anlaşmanın çarpıcı detayları Ayaklı Gazete tarafından ortaya çıkarıldı. Anlaşmada, Serenay Sarıkaya ile Kerem Bursin’e bir dizi yasak konduğu öne sürüldü.

Sözleşmeye göre Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin, bir yıl içinde ayrılsalar da birlikteymiş gibi görüntü verecekler. İsimlerinin skandala karışması yasaklanan çift, başka bir giyim markasının reklamında oynayamayacak. Hatta bırakın ikilinin başka bir jean reklamında oynamasını, reklam anlaşmasının devam ettiği süre zarfında kesinlikle başka marka jean giymeleri dahi mümkün olmayacak. Ayrıca ikili, belirli aralıklarla Instagram hesaplarından Mavi Jeans markasının da reklamını yapacak.

İkili henüz evliliği düşünmüyor
Magazin dünyasının gözde çifti birlikte rol aldıkları Mavi Jeans reklamının basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun süredir aşk yaşayan Sarıkaya ile Bursin çifti ilişkileri ile ilgili ilk kez konuştu.

Sarıkaya, kendilerine yöneltilen ‘Birlikte bir projede yer alacak mısınız?’ sorusuna, ‘Uzun zamandır hazırlandığımız bir proje var. Netleşince zaten gerekli açıklamalar yapılacak’ derken, Bursin de ‘Dizi çalışmaları devam ediyor. Bir grup çalışması oldu. Hikaye bizden çıktı. Bakalım nasıl olacak’ diye konuştu.

Bursin kendisi gibi bir giyim firmasının reklam yüzü olan rol alan ‘Çağatay Ulusoy’u kendinize rakip görüyor musunuz?’ yönündeki soruya ‘Rekabet yanlış bir kelime. Hele yaptığımız işte. Hepimiz meslektaşız. Hayatta tek rakibin kendindir. Hayırlısı olsun’ dedi.

Bursin ve Sarıkaya hayranlarının en merak ettiği konulardan biri de hiç şüphesiz ünlü çiftin evlilik düşünüp düşünmediği… Yakışıklı aktör evlilikle ilgili sorulara, ‘Evlilik ciddi bir şey. Biz şu an gayet memnunuz’ diyerek henüz nikah masasına oturmayı düşünmediklerini söyledi.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments