Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın ilişkisi henüz evlilik aşamasında değil.

UNICEF’in geleneksel İstanbul balosu önceki akşam Raffles Otel’de yapıldı. UNICEF İyi Niyet Elçisi Kerem Bürsin de geceye katılan isimler arasındaydı. Önümüzdeki günlerde ABD’ye gideceğini söyleyen Bürsin, Serenay Sarıkaya’yla olan ilişkisi hakkında ‘Güzel bir ilişkimiz var. Çok mutluyuz ve anı yaşıyoruz. Biz daha evlilik evresinde değiliz. Tadını çıkarıyoruz’ dedi.

Oyuncu ayrıca yazın sinema filminde yer almayacağını ve Serenay Sarıkaya’nın reklam filmindeki sahnelerini ise kıskanmadığını sözlerine ekledi.

Yakışıklı aktöre, Aralık 2016’da da aynı soru sorulmuştu. Bürsin, ‘Serenay Hanım ile evlenmeyi düşünüyor musunuz?’ sorusuna, o zaman da benzeri bir yanıt vermişti:

‘Yoğun bir tempoda çalışıyorum. Setten önce sabah 05.30’da kalkıp spora gidiyorum. Boks salonunda çekimleri yapıyoruz. Biz şu an halimizden gayet memnunuz. Çok çok güzel gidiyor. Evlilik konularına hiç girmeyelim.’

Bu arada; Serenay Sarıkaya’nın cevaplarının da, Bürsin’den pek farklı olmadığını hatırlatalım. Yani; kısa vadede, ikiliden bir düğün haberi alınması zor görünüyor.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments