Serenay Sarıkaya Mavi Jeans reklamının çalıntı olduğu iddialarını geçiştirdi!

Güzel oyuncu Sarıkaya, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Medcezir’ adlı dizide rol almıştı. Bu dizinin final yapmasının ardından hiçbir dizi projesinde yer almayan Sarıkaya, uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Bir süredir sevgilisi Kerem Bursin ile birlikte yurt dışında tatilde olan Sarıkaya, önceki gün Bebek’te kuaföründen çıkarken görüntülendi. Tatilini sonlandırdığı anlaşılan güzel oyuncu, önümüzdeki günlerde yeni dizisi için kamera karşısına geçeceğini belirtti.

Gecce.com’un haberine göre bir muhabirin, sevgilisi Bursin’le rol aldıkları reklam filminin bir klipten alıntı olduğu iddiaları sorması üzerine Sarıkaya, ‘Onunla ilgili ne söyleyeyim şimdi?’ diyerek konuyu geçiştirdi. Ünlü oyuncu, yeni dizisiyle ilgili sorulan sorular hakkında da detay vermemek için hemen oradan uzaklaştı.

Reklamın çalıntı olduğu öne sürüldü
Genç sevgililerin Mavi Jeans için rol aldığı reklam filmi Nisan ayında görücüye çıkmıştı. Geçen yıl aynı markanın reklam çekiminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan iki sevgili, tanıtım toplantısında kameraların karşısına geçmişti.

Toplantı sırasında gözde çifte, Sarıkaya’nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy’un da Colin’s markasının yüzü olduğu hatırlatıldı. Basın mensupları Bursin’e ‘Çağatay Ulusoy’u kendinize rakip görüyor musunuz?’ diye sordu. Bursin ise, ‘Rekabet yanlış bir kelime. Hele yaptığımız işte. Hepimiz meslektaşız. Hayatta tek rakibin kendindir. Hayırlısı olsun’ dedi.

Ulusoy’un reklam filmi ekrana geldiğinden beri geçmişte yayınlanan bir jean reklamının taklidi olduğu iddia edilmiş ancak bu konuda ortaya herhangi bir görüntü ortaya çıkarılamamıştı. Ancak Bursin ile Sarıkaya çalıntı suçlamalarında o kadar şanslı değillerdi çünkü Ulusoy’un hayranları ikilinin peşini bırakmadı!

Uçankuş TV’nin ‘İki Kadın Arasında’ programının haberine göre, Ulusoy’un fanları asıl taklit filmin Serenay ve Kerem’in reklam filmi olduğunu ortaya çıkardı. Ünlü çiftin reklamı, geçen yıl Youtube’da yayınlanan Redondo & Bolier’ın düet yaptığı ‘She Keeps Bees’in şarkısının klibiyle birebir aynı çıktı. İki görüntüyü peş peşe izleyenler, aradaki benzerlikleri görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Reklamda da aynı şarkının kullanılması dikkat çekti.

İşte Mavi jeans reklamı…

İşte Mavi reklamının çalındığı iddia edilen o klip…

İşte klipte ve reklamda birbirine tıpatıp benzeyen kareler…

Kerem Bursin ile Serenay Sarıkaya'nın reklamı çalıntı mı?
 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Mavi Jeans reklamı bir klipten çalınmış!
 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Ünlü oyuncular Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Mavi reklamı tüm TV kanallarında 19 Nisan günü aynı anda yayınlandı. Reklam çok beğenildi.

Sevgilisi Kerem Bursin ile rol aldığı reklam filmi için yeniden kamera karşına geçen Serenay Sarıkaya, video yayınlanmadan önce Mavi Jeans’in yeni reklam çekimlerinden bir kareyi Instagram sayfasında paylaştı ve altına şöyle yazdı:

‘Çok cool bir reklam filmi geliyor. Kalbim yerinden çıkacak.’

Bu arada, Sarıkaya’nın başrolü Nejat İşler’le paylaştığı ‘İkimizin Yerine’nin çekimleri reklama takılmıştı. Mudanya’nın ev sahipliği yaptığı filmin güzel yıldızı, sevgilisi Bursin’le birlikte rol aldığı Mavi’nin reklam çekimi için İstanbul’a gidince sete üç günlük ara verilmişti. Sarıkaya’nın işleri biter bitmez Mudanya’ya dönmesiyle çekimlere kaldığı yerden devam ediliyor.

Umur Turagay’ın yönettiği ‘İkimizin Yerine’ yıl sonu gösterime girecek.

İşte Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı o kare…

Serenay Sarıkaya Mavi jeans reklamı
 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments