Tristan Thompson tarafından ikinci kez ihanete uğradığı iddia edilen Khloe Kardashian ayrılık kararı aldı.

TMZ’in haberine göre, geçtiğimiz yıl hamileliğinin son günlerinde ihanete uğrayan ama nihayetinde ünlü NBA yıldızını affeden Khloe Kardashian, kendisini ikinci kez aldatan sevgilisine yeni bir şans vermedi.

Tristan Thompson’ın geçtiğimiz hafta sonunda Khloe Kardashian’ın kız kardeşi Kylie Jenner’ın yakın arkadaşı Jordyn Woods’la samimi pozları ortaya çıkmıştı. Bu olayın üzerine 34 yaşındaki güzel reality şov yıldızı, kızı True’nun babasıyla görüşmeme kararı aldı. Söylendiğine göre, ilk ihanetinden beri ünlü sporcuya mesafeli olan Kardashian ailesi, bu karardan oldukça memnun.

Kylie Jenner da, Tristan Thompson’ın ablasını, yakın arkadaşı Jordyn Woods ile aldatmasını kabullenemedi. Jordyn Woods ile çok yakın arkadaş olan güzel model, aldatma haberlerinden sonra, birlikte yaşadığı dostunu evden kovdu. Jordyn Woods her ne kadar özür dilese de; Kylie Jenner, aile üyelerinin onunla görüşmeyi bırakması konusunda yaptığı baskılara karşı gelemedi.

Kylie Jenner, çok sevdiği arkadaşını sadece evden kovmakla da kalmadı. Birlikte çıkardıkları ‘Kylie X Jordyn Kylie Cosmetics by Kylie Jenner’ adlı kozmetik koleksiyonunu da yüzde elli indirimli olarak satışa sundu. Jordyn Woods’un olaylardan ötürü üzgün olduğu ve Khloe Kardashian’dan özür dilemeye çalıştığı iddia edilse de Kardashian-Jenner ailesinin fertleri çok da affedici olacağa benzemiyor.

Üvey anne olmuştu
Khloe Kardashian’ın erkek arkadaşı Tristan Thompson 2016’da ilk kez baba oldu.

25 yaşındaki basketbol yıldızının önceki kız arkadaşı Jordan Craig, Aralık 2016 ortalarında Los Angeles’te bir bebek dünyaya getirdi. Khloe da, baba olan sevgilisinin yaşadığı Ohio’nun Cleveland kentinden L.A.’ye gitmesi için özel bir jet tedarik ederek olağanüstü bir jest yaptı.

O dönemde X17Online’a konuşan bir kaynak şunları söyledi:

‘Khloe, Tristan’ın durumunu anlayışla karşılıyor. Sevgilisinin başkasından baba olması onu az da olsa utandırıyor ama sonuçta bu hamilelik, ikilinin birlikteliğinden önce gerçekleşti. Tristan’ın sorumlu bir baba olmasını istiyor ama konunun çok da içine girmek istemiyor.’

Khloe; Tristan’ın baba olmaya hazırlandığını, ilişki başladıktan sonra öğrenmişti. Ancak bunu, birliktelikleri adına bir sorun haline getirmemiş ve bir anlamda, üvey anne unvanını kabullenmişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments