Kim Kardashian West, Kanye West ile birlikte taşıyıcı annelik yoluyla üçüncü bebeklerini beklediklerini sonunda kabul etti.

Ünlü rapçi Kanye West’ten North ve Saint adında iki çocuğu olan güzel reality şov yıldızı, taşıyıcı bir anne yardımıyla ailesini genişleteceği yönündeki spekülasyonları doğruladı. Hatırlanacağı üzere; Kim, iki hamileliği sırasında çeşitli komplikasyonlar yaşamış ve doktorları tarafından, yeni bir gebelik sürecinin hayatını tehlikeye sokacağı konusunda uyarılmıştı.

‘Keeping Up with the Kardashians’ adlı aile şovunun yeni sezon tanıtımında Kim, kız kardeşi Khloe Kardashian ile yaptığı bir telefon konuşması sırasında, üçüncü çocukla ilgili iddiaları onaylarken görülüyor.

Kardashian ve Jenner ailesi, bu ay içinde, başka iki hamilelik haberiyle daha gündeme gelmişti. Kim’in kız kardeşi Khloe Kardashian ile anne bir baba ayrı kardeşi Kylie Jenner’ın da ilk bebeklerini bekledikleri yönündeki haberler, magazin dünyasını bomba gibi sarsmıştı.

Ajans aracılığıyla buldular
North adında bir kızları ve Saint adında oğulları olan ikili, birkaç ay önce, bir ajans aracılığıyla kimliği açıklanmayan bir kadını taşıyıcı anne olarak kiraladı. Kadına, 10 eşit taksitte 45 bin dolar ödeyecek olan çift, bebeğin ikiz olması halinde, çocuk başına 5 bin dolar alacak. Ayrıca, taşıyıcı annenin; doğum sürecinde üreme organlarının zarar görmesi halinde, 4 bin dolar tazminat alması kararlaştırıldı.

Bu ödemelerin ve teminatların karşılığında kadın, doğum sürecinde sigara içemiyor, alkol ya da uyuşturucu kullanamıyor. Taşıyıcı annenin; jakuzi ya da sauna kullanması, saçlarını boyatması, günde bir fincandan fazla kahve içmesi, çiğ balık yemesi ve kedi kumuna dokunması da yasak. Kiralık annenin cinsel aktiviteye girmesi de katı kurallara bağlı.

Bu içeriğe yorum yapın.