İddialara göre Kim Kardashian ve Kanye West 3. çocuklarını bekliyor.

Kardashian ailesinin hayatını anlatan reality şov programında, üçüncü hamileliğin hayati risk taşıdığını öğrendiğinde taşıyıcı anne arayışlarına başlayan Kim Kardashian’ın, geçtiğimiz aylarda ajans aracılığıyla bir taşıyıcı anne ile anlaştığı ortaya çıkmıştı. Glamour’ın İngiliz edisyonuna göre; Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin anlaştığı taşıyıcı anne 3 aylık hamile…

San Diego’da yaşayan 20’li yaşlarındaki taşıyıcı anneye 113 bin dolar ödeyeceği iddia edilen ünlü yıldızdan henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak iddialar doğruysa; Kardashian, 2018 yılının Ocak ayında üçüncü bebeğini kucağına alacak.

TMZ’nin geçtiğimiz günlerde verdiği habere göre; Kanye West ve Kim Kardashian’ın ajansa aracılık için verecekleri ücret hariç, taşıyıcı anneye 10 ay için 45 bin dolar ödeyecek. Hatta eğer ikiz olursa, bunun için artı 5 bin dolar daha ödeme yapılacak. Taşıyıcı anne üçüz bebek dünyaya getirirse de bebek başına 10 bin dolar fazladan ödenecek. Hamilelik sırasında taşıyıcı annenin üreme organları zarar görürse de 4 bin dolar tazminat alacak.

Çiftin, yeni bebeklerini dünyaya getirecek taşıyıcı anneye uygulayacağı yasaklar da var:
Taşıyıcı anne kesinlikle sigara, alkol ve uyuşturucu kullanmayacak. Embriyo implantasyonundan sonraki üç hafta boyunca hiç kimseyle cinsellik yaşamayacak. Hamileliği devam ederken saunalardan uzak durup saçlarını da kesinlikle boyatmayacak.

Ünlü reality şov yıldızının doktorları, özellikle ikinci doğumda yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle, Kardashian’ın üçüncü kez hamile kalmasının ölümle sonuçlanabileceği uyarısında bulunmuşlardı. Bu uyarı üzerine çift; hamileliğin Kim Kardashian için hayati risk taşıması nedeniyle taşıyıcı anne yönünde karar almıştı.

Kardashian ve West’in North adında 4 yaşında bir kızları ile Saint adında 19 aylık bir erkek çocukları bulunuyor.

Bu içeriğe yorum yapın.