Kim Kardashian West, Kanye West ile evliliklerinin geleceğinden umutlu…

36 yaşındaki reality şov yıldızı, dramatik bir şekilde sonlanan 2016 yılının ardından hayatını yoluna sokmaya çalışıyor. Kim, Ekim ayında Fransa’nın başkenti Paris’te silahlı soyguna uğramıştı. Kasım ayında ise Kanye, psikolojik sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

People dergisine konuşan bir kaynağa göre; ünlü çift, yaşanan bu sorunların izlerini silmek için büyük çaba harcıyor:

‘Kim; zamanını Kanye ile geçiriyor. Şuan için boşanma gibi bir planları olduğuna dair işaret yok. Her şey mükemmel gitmiyor ama bunu değiştirmeye çalıştıkları ortada… Kanye son derece uyumlu davranıyor ve Kim bu durumdan çok memnun…’

‘Eğer Kim’in hayatı aşırı kaotik değilse, Kanye’ye karşı daha anlayışlı ve sabırlı olabiliyor. Bu aralar, gelecekleri hakkında oldukça umutlu…’

Bu arada, ünlü çift ve çocukları ‘Keeping Up with the Kardashians’ şovunun geçen günkü bölümünde Kaliforniya’daki bir restoranda görülmüşlerdi. İkili, o görüntülerde, pek de aşk dolu değillerdi.

Aralık 2016’da ABD ve İngiliz basınında yer alan iddialarda; Kardashian’ın kocasından boşanmak istediği iddia edilmişti. Ancak son gelen haberlere bakılırsa, bu düşünce rafa kalktı.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments