Kim Kardashian West ve Kanye West, geçen hafta Jay Z ile Beyonce’u ziyaret etti.

X17Online.com’un haberine göre; West çifti, Beyonce ile Jay Z’nin Holmby Hills’teki evlerinde görüldüler. Bu gelişme, iki çift arasındaki sorunların hallolması şeklinde yorumlandı.

İki eski dost olan Kanye ve Jay Z arasında son yıllarda soğuk rüzgarlar esiyordu. İkili arasındaki çekişme, Ekim ortalarında Kanye West’in Seattle’da verdiği konser esnasında Jay Z hakkında sarf ettiği sözler nedeniyle doruğa çıkmıştı. Kanye ‘Beni arama, soygundan (Kim’in Paris soygununu kastediyor.) sonra nasılsın diye sorma. Benim nasıl olduğumu mu merak ediyorsun? Eve gel. Çocukları eve getir. Çocuklarımız hiçbir zaman birlikte oynamadılar’ şeklindeki sözleriyle öfkesini yansıtmıştı.

Kasım ayında ise Beyoncé, kocası Jay Z’ye, zor günler geçiren Kanye West’e yardım eli uzatması çağrısında bulunmuştu. Ünlü şarkıcı eşine, geçmişte yaşanan sorunları unutarak o dönemde Los Angeles’taki UCLA Medical Centre’da tükenmişlik sendromu ve uyku bozukluğu tedavisi gören West’in yanında olması gerektiği mesajı vermişti. Son zamanlarda West ile ciddi anlaşmazlıklar yaşayan Jay Z de, eski dostuna yardım etme kararı almıştı. Bunun sonucu olarak iki çift, nihayetinde bir araya geldi.

Beyonce ve Kim Kardashian birbirinden nefret ediyor!
Page Six internet sitesi 29 Ekim günü; Jay Z ile Kanye West arasında son zamanlarda belirginleşen sürtüşmenin, eşleri Beyonce ve Kim Kardashian’dan kaynaklandığını iddia etti. Site, Beyonce’un Kardashian’ı hiçbir zaman sevmediğini öne sürdü.

Bir kaynak Beyonce için, ‘Eşi Jay Z ile Kanye West’in arkadaşlığı ve Jennifer Lopez gibi ortak arkadaşları için Kim Kardashian’a katlanırdı’ iddiasında bulundu ve ekledi:

‘Beyonce her zaman Kim’e karşı buz gibi. En son bir araya geldiklerinde, Beyonce konuşmayı kesti ve ayrıldı. Çok fazla tuhaf duraklama anları oldu.’

Söz konusu kaynak; iddiasına dayanak olarak 2014 yılında gerçekleşen Kim Kardashian – Kanye West düğününe, Beyonce ve Jay Z’nin davetli oldukları halde katılmamalarını gösterdi. O dönemde Kardashian’ın, sürekli rekabet halinde olduğu Beyonce’a, düğüne katılmadığı için büyük öfke duyduğu konuşulmuştu. Beyonce’un 2014 MTV Müzik Ödülleri’ndeki performansı sırasında salonu terk eden Kardashian, bir hafta sonra ise Made in America Festivali’nde ünlü şarkıcıyla yan yana oturmayı reddetmişti.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments