2016 yılında Paris’te kaldığı otelde silahlı saldırganlar tarafından soyulan Kim Kardashian, üç yıl sonra ilk kez yine Paris’e gitti.

Kim Kardashian, Paris Moda Haftası kapsamında defileleri takip etmek için Fransa’nın başkenti Paris’e gitti. 38 yaşındaki ABD’li reality şov yıldızı, baştan aşağı leopar desenli tulum kıyafetiyle dikkat çekti.

İlk olarak otelinden çıkıp Olivier Rousteing’in defilesine giderken görüntülenen Kim Kardashian, cesur kıyafetiyle fotoğrafçılara poz verdi. Kıyafetinin üzerine siyah kadife palto giyen güzel yıldız, otelde hazırlanırken çekilen fotoğraflarını da Instagram’dan paylaştı.

Kim Kardashian Paris’te böyle görüntülendi.

2016 yılında Paris’te kaldığı otelde silahlı saldırganlar tarafından soyulan Kim Kardashian, bu ziyaretle, üç yıl sonra ilk kez yine Paris’e gitmiş oldu. Paris seyahati öncesi ‘Keeping Up With The Kardashians’ programında ‘Paris’te çok fazla özel anım var’ diyen Kim Kardashian, ‘Bu seyahatin Paris’le ilgili tüm sihirli şeyleri hatırlamaya başlamam için iyi olacağını umuyorum. Kanye (West) ve ben oraya aşığız’ ifadesini kullandı.

En son yine Paris Moda Haftası için gittiği ve soygun olayıyla karşılaştığı Paris’e yine bir Moda haftası için giden moda ikonu, bu seyahatin kısa olacağını ancak daha sonra Fransa’ya daha uzun bir tatil için yine gideceğini de belirtti.

Kim Kardashian, reality şov programında gözyaşları içinde Paris soygununu anlatmış, bağırmaması için ağzının soyguncular tarafından plastik bantla kapatıldığını söylemişti. ‘Beni bacaklarımdan çekti. Altımda kıyafet yoktu. Beni yatakta kendine doğru çekince, ‘Tamam, işte bu bana tecavüz edecekleri an’ dedim’ diyen Kim Kardashian, soygunculara çocuklarının ve ailesinin olduğunu söyleyerek yalvardığını belirtmişti. Kim Kardashian, olay sonrası üç ay boyunca sosyal medyadan ve kameralardan uzak durmuştu.