Kim Kardashian West 2017 yılının ilk selfie’sini paylaştı.

Sosyal medyada her dönem olay yaratmayı çok iyi bilen Kim, annesi Kris Jenner ile birlikte verdiği pozu Snapchat hesabına koydu. Ünlü reality şov yıldızının ‘Annemle 2017’nin ilk selfie’si’ notunu düştüğü o karede, Kim’in barış işareti yaptığı görüşüyor. O karede ayrıca, ünlü yıldızın dudağında bir pearcing olduğu görülüyor.

İşte o selfie…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Ekim ayında, Paris’te kaldığı bir otel odasında silahlı en az iki soyguncu tarafından alıkonulan dünyaca ünlü Amerikalı televizyon yıldızı; fiziksel zarar görmese de, bu olaydan psikolojik olarak çok etkilenmiş ve kendisini hem sosyal medyadan hem de magazin gündeminden geri çekmişti. Instagram’da 90 milyon takipçisi olan Kim, hırsızlık şokundan sonra 3 ay boyunca hiçbir paylaşımda bulunmamıştı. Her dönem paylaşımlarıyla olay olan reality şov yıldızı, içine düştüğü travmayı atlattı ve aylar sonra önceki gün sosyal medya hesabına geri döndü.

Instagram hesabından, kendisinin, eşi Kanye West’in ve çocukları North (3) ile Saint’in (1) bulunduğu bir kareyi paylaşan ünlü yıldız, fotoğrafın yanına da ‘aile’ notunu düştü.

Bu paylaşım, bazı magazin yorumcuları tarafından çiftin boşanma iddialarına cevap olarak da algılandı. Bilindiği üzere Kanye West, yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle tedavi altına alınmış, bu da ikilinin boşanacağı iddialarına yol açmıştı. Ancak Kim’in bu paylaşımla, o iddiaları çürüttüğü öne sürüldü.

İşte o paylaşım…

family

Kim Kardashian West (@kimkardashian) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments