Kim Kardashian ve Kanye West’in dördüncü çocukları erkek olacak.

Ünlü reality şov yıldızı, Pazartesi gecesi Andy Cohen’in TV şovuna katıldı ve taşıyıcı anne yoluyla beklediği ikinci bebeğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Andy Cohen konuğuna, bebek haberlerinin doğru olup olmadığını sordu. Kim Kardashian da iddiaları onayladı ve doğumun yakın olduğunu söyledi. Aynı programa katılan kız kardeşler Khloe ve Kourtney Kardashian ise, bebeğin cinsiyetinin erkek olduğunu duyurdular.

Ünlü çiftin üçüncü çocuğu Chicago, taşıyıcı annelik yoluyla doğmuştu. İkili, aynı yöntemle bir kez daha bebek sahibi olacak. Gelen bilgilere göre; dördüncü bebek, West ailesine Mayıs ayında katılacak. Çifte yakın bir kaynak, önceki gün, bebeğin son derece sağlıklı olduğunu ve ikilinin, heyecanla doğumu beklediğini söyledi.

Çocukları North ve Saint’i kucağına aldıktan sonra, 38 yaşındaki güzel yıldızın doktorları, geçirdiği estetik operasyonlar nedeniyle tekrar hamile kalmasının riskli olduğunu belirtmişti. Bunun üzerine güzel yıldız taşıyıcı annelik yöntemine başvurarak üçüncü çocuğuna sahip olmuştu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments