Erotik film şirketi Vivid Entertainment, Kim Kardashian West’in sevişme kasetini sanal gerçekliğe uyarladı.

Eski sevgilisi rapçi Ray J, 2003 yılında Kim’le sevişme anlarını videoya kaydetmiş; 2007 yılında da sanal aleme sızdırmıştı. Tüm zamanların en çok izlenen seks kaseti olan o görüntülerin telif hakkı Vivid’e ait…

Dev yapım şirketi, o kaseti ‘The Kim Kardashian VR Experience’ adı altında yeniden uyarladı ve VividVirtual.com sitesinde yayınladı.

Şirketin TV ve İnternet Birimi Müdürü Michael H. Klein, konu hakkında şunları söyledi:

‘VividVirtual.com’a gelen ilk tepkiler harikaydı. Site, hem Kim Kardashian’ın kasetinin sanal gerçekliğe (Virtual Reality – VR) uyarlanmış versiyonunu hem de en popüler filmlerimizin yeni düzenlemelerini ödemeli olarak sunuyor.’

Vivid, yeni projesinin tanıtımını Kim Kardashian üzerinden yapıyor. Peki, 119 dolara izlenebilen videonun VR versiyonunda gerçekten Kim mi var? Yanıt, hayır! Kim’in bir dönem olay yaratan seks kasetinin VR versiyonunda, ünlü yıldıza çok benzeyen bir porno starı rol alıyor.

Bu arada, Kim Kardashian’ın hukuk ekibinin de şirkete karşı harekete geçtiğini ve söz konusu VR projesinde adının geçmesi karşısında neler yapılabileceğini araştırdığını da ekleyelim.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments