Barış Arduç’a rakip geliyor.

Yakışıklı oyuncu Arduç, Star TV ekranlarında yayınlanan fenomen dizi ‘Kiralık Aşk’ta güzel oyuncu Elçin Sangu ile başrolleri paylaşıyor. Dizide birbirlerine çok yakıştırılan Arduç ve Sangu ikilisi, bu dizi ile büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Dizide kavuşamayan aşıkları canlandıran ikili, izleyiciyi aşklarına inandırmayı başarmıştı. Reytinglerini üst düzeyde tutan dizi, bu sezonda yine Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Ancak Gecce.com’un haberine göre dizinin kadrosunda bazı değişikliklerin olacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde dizide ‘Yasemin’ karakterini canlandıran Sinem Öztürk, reklamcı Mustafa Uslu ile evlenip diziden ayrılmıştı. Söylenenlere göre Öztürk, bir dönem dizinin görüntü yönetmeni Bekir Toplar ile aşk yaşamış. Reklamcı Uslu da evlendikten sonra eşinin Toplar ile aynı sette çalışmasını istememiş. Durum böyle olunca dizinin önemli karakterlerinden olan Öztürk, diziden ayrılmıştı. Dizinin sevenleri bu haberle şok olurken, bugün yeni bir haberle heyecanlandı.

Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen diziye, Arduç’un yakın arkadaşı Seçkin Özdemir’in katılacağı belirtildi. Ancak Özdemir’in ajansı ‘Henüz kimseyle anlaşma yapmadık’ açıklamasında bulunarak anlaşmayı gizli tutuyormuş.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments