Kit Harington Jon Snow’un ölümü yüzünden terapi görmüş!

Hatırlanacağı üzere, Kit Harington’ın canlandırdığı Jon Snow karakteri, HBO yapımı ‘Game of Thrones’un 5. sezon finalinde beklenmedik bir şekilde ölmüştü. Ancak sevilen karakter, 6. sezonun 2. bölümünde ‘Kızıl Kadın’ tarafından hayata geri döndürülmüştü. Jon Snow’un ölümü, ‘Game of Thrones’ seyircisini inanılmaz derecede üzmüştü. Ancak görünen o ki; bu ölüm, rolü canlandıran Kit Harington’da daha da kötü bir etki bırakmış!

Variety dergisine konuşan 32 yaşındaki İngiliz oyuncu, karakterinin ölüm ve ardından yeniden dirilişinin yaşattığı anksiyeteyi anlattı. ‘Dizinin Jon Snow’a fazla odaklandığı ölüm ve diriliş dönemi, benim en karanlık dönemimdi’ diyen Kit Harington, ‘Dizinin tamamen Jon’un üstüne odaklanmasından hoşlanmadım’ dedi ve şöyle devam etti:

‘Bir televizyon dizisinin en heyecanlı yerinde, merkezde yer alıyorsanız, dizi de gücünün zirvesindeyse, tamamen size odaklanması korkunç. Kendimi dünyanın en şanslı insanı ama bir taraftan da çok korunmasız hissettim. Hayatımın en dayanıksız dönemindeydim. Sanırım 20’li yaşlarındaki pek çok kişi böyledir. Terapiye başladığım zamanlardı. Kendimi güvensiz hissediyordum, kimseyle konuşmuyordum. Sahip olduğum şeye karşı minnettardım ama rolümü oynayıp oynayamadığım konusunda çok endişeli hissediyordum.’

Jon Snow’un öldüğü o sahne…
Jon Snow’un geri döndüğü sahne…

‘Game of Thrones’ dizisinin sekizinci ve final sezonu 14 Nisan’da yayınlanacak.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments