Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer rüya gibi bir tatil yaşıyor.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’un Ege koylarındaki tatili tam gaz devam ediyor. İkili, geçtiğimiz günlerde oyuncu Çağatay Ulusoy’u 110 bin euro’luk (440 bin TL) ‘Vitale 53’ isimli teknelerinde misafir etmişti. Tatlıtuğ çifti, önceki gün Bodrum’daydı. İkili, tekneleriyle bu kez baş başa açıldılar. Sabahın erken saatlerinde yüzen yakışıklı oyuncu, suda jimnastik hareketleri yaptı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Kahvaltıdan sonra eşiyle tekrar denize giren oyuncu, Dizer’i öpücüklere boğdu. Daha sonra derinlere dalıp balık tutan ünlü aktör, balıkları da elleriyle temizledi. Takvim gazetesinin haberine göre; tuttuğu balıkları eşine gösteren ünlü oyuncunun ‘Akşama ziyafet var’ dediği duyuldu. Eşinin sık sık da elleriyle güneş kremi sürdüğü yakışıklı oyuncunun bu keyifli ve kıskandıran halleri de ‘Tatlı hayat’ dedirtti.

Yaklaşık 1 buçuk yıllık evliliklerini mutlu bir şekilde sürdüren ikili, denizde aşka geldi. İkili, birbirlerine sarılıp romantik anlar yaşadı.

Yakışıklılığının yanı sıra düzgün fiziğiyle de kadın hayranlarının gönlünü çalan Kıvanç Tatlıtuğ, denizde yüzdüğü anlarda teknenin ipine asılıp jimnastik hareketleri yaptı.

Paris’te ev aldı mı?
Kıvanç Tatlıtuğ; eşi Başak Dizer’e, evlilik yıldönümü hediyesi olarak Eyfel Kulesi manzaralı bir ev aldığı haberlerine açıklık getirdi.

3 Kasım 2016 akşamı gazeteciler tarafından görüntülenen Tatlıtuğ, bu tarz haberlerin sürekli olarak yapıldığını ve yalanlamaktan bıktığını söyledikten sonra ‘Birbirimize verdiğimiz hediyeleri başkasının bilmesine gerek yok ancak şunu söyleyebilirim ki, ev haberlerinin doğruluğu yok. Ben böyle bir yatırımda bulunmadım. Biz gayet mütevazı yaşıyoruz’ açıklamasını yaptı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments