Kıvanç Tatlıtuğ, biri Hollywood yapımı olmak üzere iki sinema filminde birden rol alacak.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, oyuncu arkadaşları Zeynep Beşer ve eşiyle akşam yemeği yedikleri mekan çıkışında görüntülendi. Keyifli olduğu gözlenen Kıvanç Tatlıtuğ, Star TV’de yayınlanan ve başrolünde oynadığı ‘Cesur ve Güzel’ dizisinin final yapmasından sonra uzunca bir tatile çıkacağını söyledi.

ABD’de bir sinema filmi projesinde rol alacak olan yakışıklı oyuncu, ardından Türkiye’de de bir sinema filmi için anlaştığını söyleyerek projelerinin müjdesini verdi.

Yeni başlayacağı projeler için ücretini 150 bin TL’ye yükselttiğine dair çıkan haberleri ise kesin bir dille yalanlayan Kıvanç Tatlıtuğ ‘Bunların konuşulması çok doğru değil ama çıkan haberler yalan. Ayrıca işin ilginç kısmı, ortada öyle bir proje de yok’ dedi.

Hollywood filminde rol alacağını açıkladı
Oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığıyla da kadın hayranlarının gönlünde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Mavi Jeans reklamı, Mart sonlarında görücüye çıktı. Tatlıtuğ’un Brezilyalı top model Cindy Mello ile birlikte kamera karşısına geçtiği tanıtım filmi, oyuncunun eşi Başak Dizer’in mekanı Room+Rumours’da beğeniye sunuldu. Merakla beklenen reklam filmi davetlilerden tam not aldı. Ünlü aktör, gecede bir de müjde verdi. Tatlıtuğ ‘Rol aldığım dizi (Cesur ve Güzel) bittikten sonra ABD’ye gidip sinema filminde yer alacağım’ dedi. Senaryonun kendisini çok heyecanlandırdığını söyleyen ünlü oyuncu, projedeki tek Türk ismin kendisi olduğunu da sözlerine ekledi.

2015 yılında, Tatlıtuğ’un, ‘Vikingler’ adlı dünyaca ünlü dizide rol alması gündeme gelmişti. Ünlü oyuncuya, dizinin iki bölümünde rol alması önerilmiş; ancak Tatlıtuğ, ‘Ben 2 bölüm oynayacak kadar amatör değilim’ diyerek daha uzun soluklu bir görev istemişti. Dizinin yapımcıları bu isteği reddedince, aktör, ünlü yapımda rol almama kararı almıştı.

İşte Tatlıtuğ’un 2017 Mavi reklamı…

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments