Gani-Müjde-nin-yeni-filmi-640 × 410
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Gani Müjde’nin yeni filmindeki abi – kardeş rollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Gökhan Özoğuz oynayacak.

Gani Müjde, yeni filmi ‘Barbaros Malta Şahini’ için Tatlıtuğ ve Özoğuz’a teklif götürdüğünü açıkladı. İki ünlü isim teklifi kabul ederse, abi – kardeşi canlandıracak.

Filmin ön hazırlıklarını yaparken verdiği bir röportajda Barbaros Hayreddin Paşa’ya benzerliği nedeniyle Gökhan Özoğuz’la çalışmak isteğini dile getiren yönetmen, şarkıcının partneri olarak Kıvanç Tatlıtuğ’u istiyor. Müjde, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

‘Barbaros Paşa, her kuşatmaya abisi Oruç Reis ile birlikte gitmiş. Filmde Kıvanç ve Gökhan’ı abi – kardeş yapacağım. Hangi yönetmen bu iki isimle çalışmak istemez ki? İkisini de tanıyorum, haberdarlar durumdan az çok. Teklifimi kabul ederlerse abi-kardeş olacaklar.’

Barbaros rolü için Özoğuz’dan başkası düşünmediğini de dile getiren ünlü yönetmen, uzun süredir ünlü şarkıcı ve aktörün peşinde olduğunu itiraf etti:

‘O Şimdi Asker’ filminden beri Gökhan’ın peşindeyim. Kaç yıl geçmiş, hâlâ bir film çekemedim. Bu filmle yılların acısını çıkartacağım. Çünkü Barbaros 2 de olacak. Seriye döndüreceğim bu filmi, ikinciyi de çekeceğim. Türklerin ‘Karayip Korsanları’ gibi bir film olacak. Senaryo yakında tamamlanacak, hâlâ bitmedi.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments