Kıvanç Tatlıtuğ yakın arkadaşını bir kez daha misafir etti.

Yakışıklı oyuncu Tatlıtuğ ile ekranların gözde jönü Çağatay Ulusoy’un yakın arkadaş oldukları biliniyor. Sık sık birlikte görüntülenen ikili, geçtiğimiz akşam Beşiktaş-Galatasaray derbisinde buluştu.

Gecce.com’un haberine göre fanatik Galatasaraylı olduğu bilinen Tatlıtuğ, ünlü oyuncu Ulusoy’u evinde misafir etti. Tatlıtuğ’un evinde derbiyi izleyen ikili, maç bittikten sonra soluğu Emirgan’da bir gece kulübünde aldı. Saçlarını uzattığı görülen Tatlıtuğ, yeni imajıyla dikkat çekti.

Yelkenliyle gezdiler
Yakışıklı oyuncu Tatlıtuğ, tatiline Marmaris’te start vermişti. Ağustos başlarında Bodrum’da ailesinin yanında tatil yapan ünlü oyuncu, buradaki tatilini sonlandırıp aynı ayın sonlarında tekrardan Marmaris’e döndü. Döner dönmez ise kardeşi gibi sevdiği Çağatay Ulusoy ile buluşan Tatlıtuğ, bir yelkenlide görüntülendi. Gecce.com’un haberine göre Tatlıtuğ ile Ulusoy ikilisinin bir yelkenli ile Marmaris koylarını dolaştıkları, daha sonra da Yunanistan’ın Simi Adası’na geçtikleri öğrenildi.

Tatlıtuğ ve Ulusoy, geçtiğimiz Haziran ayında da Amerika’da buluşmuşlardı. Eşi Başak Dizer ile birlikte Los Angeles’taki evlerinde bir süre kalan Tatlıtuğ, o sırada dil eğitimi için Amerika’da bulunan Ulusoy ile bir araya gelmişti. Tatlıtuğ, Dizer ve Ulusoy üçlüsü, tanınmadıkları Los Angeles sokaklarında rahatça gezerken görüntülenmişlerdi.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments