Erkan Avcı

Erkan Avcı

Kıvanç Tatlıtuğ’un dizideki rol arkadaşları teker teker belli olmaya başladı.

Yakışıklı oyuncu Tatlıtuğ, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Kurt Seyit ve Şura’ adlı dizide rol almış ve bu dizinin kısa sürede final yapmasının ardından hiçbir dizi projesinde yer almamıştı. Yeni sezonda ekranlarda olmayı planlanan Tatlıtuğ’un yine Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ‘Siyah Beyaz’ adlı dizi ile kameralar karşısına geçeceği belirtilmişti. Tuba Büyüküstün ile başrolleri paylaşacağı öğrenilen Tatlıtuğ, dizide karanlık bir adamı canlandıracak.

Gecce.com’un haberine göre dizide Tatlıtuğ’un annesini Devrim Yakut’un canlandıracağı belirtilirken, kardeşi rolünü ise Erkan Avcı’nın oynayacağı belirtildi. Avcı, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan ‘Karadayı’ dizisinde rol almıştı.

Tatlıtuğ’un ‘Ferhat’ karakterini, Büyüküstün’ün ise ‘Şirin’ karakterini canlandıracağı dizide Ferhat’ı himayesi altına alan ve sağ kolu yapan ‘Başkan’ karakterine ise Haluk Bilginer’in can vereceği söyleniyor.

Senaryo krizi iddialarına son noktayı koydu
Yakışıklı oyuncu son zamanlarda rol alacağı yeni dizisinin senaryosu hakkında çıkardığı pürüzlerle gündeme gelmişti. Son olarak tam 7 kez değiştirildiği söylenen senaryo, ünlü oyuncuya bir türlü beğendirilememişti. Söylenenlere göre Tatlıtuğ, yazılan senaryolarda çok karanlık ve kötü bir adam olarak gösterilmesinden şikayetçi olmuş ve senaryonun değiştirilmesini istemişti.

Gecce.com’un haberine göre 21 Ağustos günü Bodrum-Yalıkavak’taki evinden çıkarken görüntülenen Tatlıtuğ, Kasım ayında Star TV’de ekrana gelecek ve Tuba Büyüküstün’ün de rol alacağı ‘Siyah Beyaz’ adlı dizinin senaryosunda kriz yarattığı iddialarıyla ilgili şunları söyledi:

‘Bize bir senaryo verildi. Okuduk, beğendik ve kabul ettik. Kriz yok.’

Geçtiğimiz Şubat ayında sevgilisi Başak Dizer ile dünya evine giren Tatlıtuğ, ‘Ne zaman baba olacaksınız?’ sorusuna ise ‘Yaa oldu mu şimdi? Ne güzel tatlı tatlı konuşuyorduk. Hayırlısı inşallah’ şeklinde yanıt verdi.

Bu arada, dizide çocukken Ferhat’ı himayesine alan ve sağ kolu yapan Başkan’ın Haluk Bilginer olacağına dair söylentiler var.