Kristen Stewart’ın kız arkadaşı Stella Maxwell, ünlü oyuncunun evine taşındı.

‘Alacakaranlık’ serisinden tanıdığımız lezbiyen oyuncu; bir yıldan beri, Miley Cyrus’un eski sevgilisi olan güzel modelle birlikte… Grazia dergisine konuşan bir kaynağa göre; ikili artık birlikte yaşıyor ve ilişkileri evliliğe doğru ilerliyor:

‘Stella, geçtiğimiz günlerde, Kristen’ın Los Angeles’ta yer alan dört yatak odalı evine taşındı. İlişkileri her geçen gün daha da güçleniyor. Herkes bunun gelip geçici bir flört olduğunu düşünüyordu ama onlar uzun süredir evli bir çift gibi yaşıyorlar. Kristen, şimdiden Stella’yı karısı olarak tanıtıyor ve arkadaşlarına, evleneceklerini söylüyor. Kristen, güzel sevgilisini, annesi Jules ile tanıştırdı. Jules, kızıyla Stella’nın çok uyumlu bir çift olduğunu düşünüyor.’

Annesi bu ilişkiyi onaylıyor ama Kristen’ın bazı arkadaşları aynı düşüncede değil. Aynı kaynağa göre; Kristen’ın bir ilişkiyi istikrarlı biçimde sürdürme konusunda çok da başarılı olmadığını düşünen birkaç yakın dostu, bu aşkın da, bir gün ansızın sona erebileceğine inanıyor.

Hemcinsleriyle başka aşklar da yaşamıştı
26 yaşındaki aktrisle 34 yaşındaki şarkıcı, Ekim 2016’da New York’ta birlikte görülmüşlerdi. Kristen New York City Film Festivali’ne katılırken, zaman zaman St. Vincent ile de vakit geçirmişti. Us Weekly dergisine konuşan bir kaynak, o dönemde ikilinin geldiği son noktayı şöyle açıklamıştı:

‘Oldukça romantik zamanlar geçirdiler. Kristen her zaman sevgilisinin kulağına fısıldıyor ve her daim onun fikrini sormayı ihmal etmiyor.’

Kristen, bu haberlerden kısa bir süre önce, yine lezbiyen olan sevgilisi Alicia Cargile’den ayrılmıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments