Estetik harikası olduğu iddia edilen Kylie Jenner, estetik yaptırmadığını söyledi!

Kardashian/Jenner ailesinin 21 yaşındaki en genç üyesi Kylie Jenner, PAPER dergisinin 2019 ‘Dönüşüm’ sayısına kapak oldu. Güzel model, dergiye verdiği röportajda; her ne kadar estetik operasyon yaptırdığı eleştirilerine maruz kalsa da estetik yaptırmadığını ve iyi görünümünün, sadece iyi makyaj ve saçın sonucu olduğunu söyledi.

Kylie Jenner PAPER dergisinin 2019 ‘Dönüşüm’ sayısına kapak oldu.

ABD’li reality şov yıldızı ve iş kadını Kylie Jenner, ‘İnsanlar benim komple bıçak altına yattığımı ve yüzümü tamamıyla yeniden yaptırdığımı düşünüyor ama bu tamamen yanlış. Asla estetik yaptırmadım. İyi makyajın dolgu gibi olabileceğini anlamıyorlar’ dedi.

Bir kız çocuğu annesi olan genç yıldız, her ne kadar makyajla yüzünde değişim yapabildiğini iddia etse de aynı zamanda kozmetik yöntemler kullandığını da inkar etmedi ve ‘Dudaklarımda dolgu var, bunu inkar etmiyorum’ dedi.

Kylie Jenner henüz 10 yaşındayken ailesiyle birlikte ‘Keeping Up with the Kardashians’ adlı reality şov programında görev almaya başladı. Sıradan görünümlü ve sessiz bir ergen gibi çıktığı programın ilerleyen bölümlerinde geçirdiği değişim, kendisi hakkında çok fazla estetik operasyon iddiasının ortaya atılmasına neden oldu. Güzel modelin yüzünde, göğüslerinde ve hatta kalçalarında estetik olduğu söylentileri ayyuka çıktı. Ama PAPER dergisine konuşan Kylie Jenner, işte tüm bu iddiaları yalanladı.