Kylie Jenner ile Travis Scott arasındaki buzlar eridi.

İhanet iddialarıyla sarsılan Travis Scott – Kylie Jenner aşkı eskisinden de daha güçlü bir hale geldi.

Geçtiğimiz günlerde, Travis Scott’ın ünlü modeli aldattığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak başarılı rapçi söylentileri reddetmiş ve Kylie Jenner’ı, ihanet etmediğine inandırmıştı. Son gelen haberlere göre; iki isim, yeniden aşklarını tazelemek için Travis Scott’ın ‘Astroworld’ adlı turnesinin bitmesini iple çekiyor.

‘Entertainment Tonight’a konuşan bir kaynak; iki sevgilinin, ilişkilerini eskisinden de daha güçlü bir hale getirmeye kararlı olduğunu söyledi. Bir başka deyişle; ihanet iddiaları ikilinin aşkını daha da güçlendirdi.

Nişanlandıkları iddia edildi

Kylie Jenner, Şubat 2019’da ortaya çıkan Travis Scott ile nişanlandığı haberlerini yalanladı.

Stormi adında bir kızları olan 21 yaşındaki modelle ünlü rapçinin 4 Şubat günü oynanan Super Bowl maçı sırasında nişanlandığı öne sürülmüştü. Ancak Kylie Jenner, bu iddiaların doğru olmadığını açıkladı.

PAPER dergisine röportaj veren güzel manken, 26 yaşındaki sevgilisiyle evlendiği ya da nişanlandığı yönündeki spekülasyonların gerçeği yansıtmadığını söyledi ve ekledi:

‘Mevcut durum değişirse, bizzat kendim duyuracağım.’

Bu arada; Super Bowl öncesinde de ikilinin nişanlandığı yönünde dedikodular çıkmıştı. Örneğin; ‘Keeping Up With The Kardashians’ adlı reality şovun güzel yıldızı, Ocak ayının ilk hafta sonu Instagram’da, bazı tatil fotoğraflarını paylaşmıştı. Ünlü manken o karelerde, parmağında elmas bir yüzük olduğu halde spor kıyafetleriyle görülüyordu. İşte bu paylaşım da, Kylie Jenner ile sevgilisi Travis Scott’ın nişanlandığı yönünde söylenti çıkmasına neden olmuştu.