Kylie Jenner, eski sevgilisi Tyga için yaptırdığı dövmeyi sildi.

‘Keeping Up With the Kardashians’ şovunun yıldızı, üç yıllık inişli – çıkışlı bir ilişkinin ardından, Mart ayında rapçi sevgilisinden ayrılmıştı. Hiç beklemeden, bir başka rapçi Travis Scott ile aşk yaşamaya başlayan Kylie, ayak bileğine yaptırdığı ve Tyga’yı temsil eden ‘t’ harfi dövmesini sildirdi. Yerine de Los Angeles’ı temsil eden ‘la’ harflerini yazdırdı.

Böylece, 19 yaşındaki Kylie, Tyga’yı hayatından tamamen silmekle yetinmedi; bedeninden de sildi.
Haziran ayında da genç model, ayak bileğine, 25 yaşındaki yeni sevgilisiyle uyumlu bir kelebek dövmesi yaptırmıştı.

Kyle ve Travis’in aşkı, bu yılki Coachella Müzik ve Sanat Festivali’nde başladı. Festival alanında oldukça yakın bir halde görünen iki isim, kısa süre sonra da birbirlerini aileleriyle tanıştırdı.

Anlaşarak ayrılmışlar
Kylie Jenner, ciddi bir ilişki yaşamak için çok genç olması nedeniyle Tyga’dan ayrılmış.

20 yaşındaki model ve ünlü rapçi, üç yıl kadar aşk yaşadıktan sonra Nisan ayında ayrılmışlardı. O zamandan beri ayrılık hakkında hiç konuşmayan Kylie, E! kanalında yayınlanan kendi reality şovu ‘Life of Kylie’de sessizliğini bozdu ve kavga etmeksizin ilişkiyi bitirdiklerini söyledi:

‘Tyga ile ilişkimizde kesinlikle yanlış giden bir şey yoktu. Her zaman aramızda bir bağ olacak.’

‘Öyle ciddi bir kavga falan etmedik. Sadece karar verdik. Daha doğrusu ben, çok genç olduğuma karar verdim. Beş yıl sonra geri dönüp de, onun benden bir şeyler çalıp götürdüğü hissini yaşamak istemiyorum. Ki, o kesinlikle böyle birisi değil.’

Programın sonraki dakikalarında, Kylie ile arkadaşı Jordyn Woods Coachellla Müzik Festivali’nde Tyga ile karşılaştılar. Jordan, iki tarafın, aralarında hiçbir şey yaşanmamış gibi davranamayacağını ve bir gün barışabileceklerine inandığını söyledi.

Seks kasetleri yayınlandı
Mayıs 2016 ortalarında iki eski sevgilinin sevişme kasedi internete düştü.

Söylentilere göre; 18 yaşındaki reality şov yıldızı, sevgilisi Tyga’yla sevişirken çekilmiş görüntülerinin yer aldığı videonun yanlış kaynaklarca ele geçirileceğini düşündükçe çılgına döndü. Kardashian ailesinin deli dolu kızının bunu düşünmesinin sebebi ise, videonun 26 yaşındaki rap yıldızı Tyga’nın kişisel websitesi Tygasworld.com’da yaklaşık 30 dakika yayınlanmış olması…