Lady Gaga, dünyaca ünlü modacı Donatella Versace’yi canlandıracak.

FX kanalında ilk sezonuyla ekrana gelen, oldukça iyi reytingler alan ve Emmy Ödülleri’nde de 9 ödül kazanan ‘American Crime Story’nin üçüncü sezonunda yer alacak ilk isim belli oldu. İlk sezonunda O.J. Simpson’ın eski eşi Nicole Brown’ı öldürmekten yargılandığı mahkeme sürecini anlatan işleyen dizi, Katrina Kasırgası’nı işleyecek ikinci sezonu henüz başlamadan önce üçüncü sezon onayını almıştı. Üçüncü sezonun konusunun, ünlü modacı Gioanni Versace’nin 1997’de seri katil Andrew Cunanan tarafından öldürülmesinin olduğu da açıklanmıştı.

Çekimleri baharda başlayacak olan ‘Versace/Cunanan’ın kadrosuna katılan Lady Gaga, Gioanni Versace’nin kız kardeşi Donatella Versace’yi canlandıracak. Donatella Versace ile yakın arkadaş olan ünlü şarkıcının, 2013’te yayınlanan albumü ‘Artpop’ isimli albümünde, ‘Donatella’ isminde bir şarkısı bulunuyor. Gaga, Versace’nin Bahar 2014 kampanyasının yüzü de olmuştu.

Gaga, ‘American Crime Story’nin arkasındaki isim olan Ryan Murphy’nin diğer dizisi ‘American Horror Story’nin beşinci ve altıncı sezonlarında da yer almıştı.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments