Bradley Cooper ile Lady Gaga arasındaki aşk dedikodularıyla ilgili yeni bir açıklama geldi.

‘Bir Yıldız Doğuyor’ filminde rol aldıklarından beri çok yakın olan iki isim, Oscar töreninde ‘Shallow’ adlı şarkıyı birlikte seslendirdiler ve adeta delice aşık bir çift gibi pozlar verdiler.

Son dönemde ayyuka çıkan aşk dedikoduları hakkında konuşan bir kaynak, ikilinin sadece yaratıcılık temelinde yakınlaşan iyi birer arkadaş olduğunu söyledi. İki isim arasında olağanüstü bir çekim olduğunu belirten kaynak, bu enerjinin özel bir ilişki anlamına gelmediğini vurguladı. Kaynağa göre; Bradley Cooper ile Lady Gaga arasında, yalnızca profesyonel temelde bir uyum var ve aşk söz konusu değil.

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, bir yıldır nişanlı olduğu Christian Carino’dan geçen hafta ayrılmıştı. Bradley Cooper ise bir yaşındaki kızının annesi Irina Shayk ile halen mutlu bir beraberlik yaşıyor. Ancak önceki gün güzel modelin, Lady Gaga’yı Twitter’dan takip etmeyi bırakması ortalığı karıştırmıştı. Sosyal medyada, Irina Shayk’ın kıskançlık krizine girdiği yorumları yapılmıştı.

Lady Gaga iddialara yanıt verdi

Lady Gaga, Bradley Cooper ile aşk yaşadığı iddialarının mizansen olduğunu açıkladı.

Bradley Cooper ile birlikte ortaya koyduğu ‘Shallow’ performansıyla; Los Angeles’taki Dolby Tiyatrosu’nda düzenlenen Oscar 2019’un en çok konuşulan ve hakkında tweet atılan ismi olan Lady Gaga, tören sonrası ilk röportajını verdi. Sahnede şarkı söylerken Bradley Cooper ile aralarında özel bir kimya olduğu yönünde söylentiler çıkan Lady Gaga, aşk dedikodularına ilk ağızdan ilk defa cevap verdi.

‘Jimmy Kimmel Live’ adlı şova katılan 32 yaşındaki şarkıcı, ‘Aşk şarkıları söylediğiniz zaman, insanların hissetmesini istediğiniz de bu. Ben bir sanatçıyım. Görünen o ki, iyi bir iş çıkarmışız. Sizi inandırmışız’ diyerek tüm bu yakınlaşmaların bir mizansen olduğunu itiraf etti ve söylentileri yalanladı.

‘Sosyal medya, internetin tuvaleti. Ve popüler kültür adına yaptıkları berbat. Evet, insanlar aşk gördü. İşin aslı ne, biliyor musunuz? Görmenizi istediğimiz şey de buydu. Yani ‘Shallow’ bir aşk şarkısı’ diyen Lady Gaga, ‘Bir Yıldız Doğuyor’ filminin bir aşk hikayesi olduğunu hatırlattı ve ‘Bunun için çok çalıştık. Tüm hafta Oscar performansı için çalıştık’ şeklinde konuştu.

Ünlü yıldız sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Bildiğiniz gibi Bradley sahnede hiç kontrolü bırakmıyor. Ben bunu milyonlarca kez yaptım, o ise filmi yönetti. Filmin müzikal sahnelerini yönetti, filmin ‘Shallow’ şarkısı bölümünü yönetti. Bu nedenle nasıl olacağı konusunda bir vizyonunun olduğunu biliyordum. Sonra, ‘Ne düşünüyorsun Bradley?’ diye sordum. O da her şeyi bana açıkladı. Sahneye bir piyano konulduğunu ve birlikte sahneye yürüdüğümüzü gördünüz. Hiçbir giriş yoktu, bu onun fikriydi. Seyircilerin üzerinde ışık olması fikri de onundu. Hem bizim hem de seyircilerin üzerinde ışık olacağını duyduğumda Roy Bennett’i aradım ve ‘Tüm mekanı kehribar ile ışıklandırmamız lazım. Çünkü Bradley petek istiyor ve ona istediğini vermemiz gerekiyor’ dedim. Ve biliyor musunuz, gerçekten de çok güzel oldu.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments