Evlenmeleri beklenen Lady Gaga ve Christian Carino ikilisi yollarını ayırdı ama sebebi hala tartışılıyor.

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, bir yıldır nişanlı olduğu Christian Carino’dan ayrıldı. Grammy’de parmağında yüzük olmaması dikkat çeken ünlü şarkıcı, o dönem konu ile ilgili açıklama yapmamıştı ama bu hareketiyle, ilişkisinin bittiği yönünde dedikoduların çıkmasına yol açmıştı.

Başrolünde yer aldıkları ‘A Star is Born’ filmi ile gündemden düşmeyen Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın samimiyetleri herkesin malumu… Son olarak Lady Gaga’nın, Las Vegas konserinde, Irina Shayk ile birlikte olan ve 1 yaşında kızları bulunan Bradley Cooper’ın gözlerinin içine bakarak ağlaması sosyal medyaya damgasını vurmuş ve tepki çekmişti. Ünlü şarkıcının yakışıklı aktöre aşk dolu gözlerle bir bakması ve ‘Shallow’ adlı parçayı söylerken gözlerini ayırmaması; başkalarıyla birliktelikleri olan ikiliye tepki gösterilmesine yol açmıştı.

İşte Lady Gaga’nın Bradley Cooper ile aşırı yakınlaştığı o anlar…

Tüm bu söylentiler herkesin dilindeyken, Lady Gaga bir yıl önce nişanlandığı Christian Carino’dan ayrıldı. People dergisine konuşan bir kaynak, Şubat 2017’den beri aşk yaşayan ikilinin ilişkisinin bir süredir iyi gitmediğini ve bu ayrılığın, yakın çevreleri tarafından beklenen sonuç olduğunu söyledi.

Şimdi merak edilense, bu ayrılığın ardında Bradley Cooper’ın olup olmadığı… Eğer öyleyse, magazin takipçileri bir dizi skandala hazır olmalı!

Lady Gaga inzivaya çekildi

Ayrılık acısı yaşayan Lady Gaga inzivaya çekildi.

Bir yıllık nişanlısı Christian Carino’dan ayrılan Lady Gaga, soluğu Meksika’da aldı. Page Six’in haberine göre, ünlü şarkıcı, Baja yarımadasında bir çiftlik kurdu ve ayrılık acısının üstesinden gelmek için yoğun bir şekilde bu çiftlikle ilgileniyor.

Lady Gaga’nın 61. Grammy Ödül Töreni’ne nişan yüzüğü olmadan katılması hayranlarının dikkatini çekmiş ve ayrılık söylentisi ortaya çıkmıştı. Ünlü şarkıcı, önceki gün People dergisine verdiği röportajda, Christian Carino’dan ayrıldığını doğrulamıştı.

32 yaşındaki Lady Gaga, oyuncu Taylor Kinney’le nişanı attıktan sonra Şubat 2017’den itibaren 49 yaşındaki Christian Carino ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Geçen ay düzenlenen Altın Küre ile SAG ödül törenlerine nişanlısıyla katılan Lady Gaga, en son Grammy’ye ise tek başına katılmıştı.

Lady Gaga, ayrılık sonrası kameraların karşısına ilk kez, pazar günü düzenlenecek 91. Oscar Ödül Töreni’nde geçecek.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments