Lily Allen, Notting Hill Karnavalında kendini yerlerde buldu.

31 yaşındaki şarkıcı, 27 Ağustos Cumartesi günü Londra’da gerçekleşen karnavalda çok eğleniyordu. Elma şarabını dibine kadar içti, viski şişelerini devirdi ve bira kutularını adeta yedi. Ancak bu kadar içki ağır gelince baygın halde yere düştü. Ardından da geceyi, yeni sevgilisi MC Meridian Dan’in kucağında taşınarak bitirdi.

Sun gazetesine konuşan bir kaynak, o anı şöyle aktardı:

‘Lily, sevgilisinin omuzlarında bir patates çuvalı gibiydi.’

O gece başka ilginç görüntülere de sahne oldu. Lily’nin şimdiki sevgilisi Meridian ve eski aşığı Seb Chew önce birlikte sahne aldılar. Ardından da acınası haldeki Lily’yi, beraberce alandan uzaklaştırdılar.

Bu arada aynı kaynak, bu görüntülerin Lily’nin imajı için hiç iyi olmadığını da sözlerine ekledi.

İşte Lily Allen’in o hali…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Sapığı yüzünden yaşadıklarını anlattı
İngiliz şarkıcı, kendisini yedi yıldır takip eden sapığının evine girip çocuklarının yanında kendini bıçaklamaya çalıştığını söyledi. Yaşananların ardından psikolojisinin bozulduğunu söyleyen Allen, güven sorunu yaşadığı için ilişkilerinin bile bozulduğunu itiraf etti. Nisan ortalarında Observer gazetesine konuşan ünlü şarkıcı, bakın yaşadığı bu ürkütücü süreci nasıl anlattı:

‘Her zaman kapılarım kilitlidir. Sadece bir gece kilitlemeyi unutmuştum ve o gece içeri girdi. Bana küfürler etti ve babasının nerede olduğunu sordu. Elinde bıçak vardı. Ürkütücüydü. Sürekli olarak bahçemden beni takip etmemiş olsaydı, kapıyı kilitlemediğimi bilemezdi.’

‘Her şey 2009 yılında bana twit atmasıyla başladı. 2015 yılında evime girmesiyse son nokta oldu.’
Allen, polis görevlilerine de sert eleştiriler yöneltti:

‘Polis uzun süre bana inanmadı. Şükürler olsun ki, harekete geçmek için param ve inadım vardı. Eğer benim durumumla ilgilenmediyseler, sıradan insanların bu tür olaylarına nasıl yaklaşıyorlar, bilemiyorum.’

Allen ayrıca, 7 yıl boyunca süren tacizlerin özel hayatını da olumsuz etkilediğini ve hiç kimseye güvenemez hale geldiğini de sözlerine ekledi.

Olayla ilgili soruşturma sürerken, Alex Gray adlı adamın tutuklandığı belirtildi. Gray, Mayıs ayında hakim önüne çıkacak.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments