Bir süredir Müslüman olduğu yönünde haberler çıkan ünlü oyuncu Lindsay Lohan, tesettür modası işine girdi.

2015 yılında Kur’an-ı Kerim’le görüntülenen Lohan, geçtiğimiz aylarda da ülkemize yaptığı ziyaretlerde başörtüsüyle objektiflere yansımıştı. İlk olarak Suriyeli sığınmacılarla bir araya geldiği Gaziantep’te başörtüsüyle objektiflere poz veren ünlü yıldız, ilgi duyduğu İslami felsefeyi hayatının yanı sıra moda dünyasına da adapte etmeye hazırlanıyor.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Geçtiğimiz ay İngiltere’de katıldığı bir televizyon programında Londra’daki Heathrow Havalimanı’nda başörtüsü nedeniyle ayrımcılığa uğradığını açıklayan güzel oyuncu, eşarp tasarlama kararı aldı. Yeni markasının müjdesini önceki gün Instagram’dan yaptığı paylaşımla veren ünlü yıldızın başındaki işlemeli eşarp dikkat çekti. Tasarımlarından birini paylaşımda görücüye çıkaran güzel yıldız, fotoğrafının altına da ‘Yeni moda koleksiyonu yolda’ notu düştü. Lohan’ın bu paylaşımını gören çok sayıda Müslüman kökenli hayranı, ünlü adeta oyuncuyu mesaj yağmuruna tuttu.

Bu arada; geçen yıl geldiği İstanbul’da ünlü bir markayla işbirliği yaparak Suriyeli çocuklar yararına tişört tasarlayan güzel yıldızın yeni eşarp koleksiyonun satışından elde edilecek gelirin büyük kısmını da Suriyeli sığınmacılara bağışlayacağının konuşulduğunu da hatırlatalım.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments