Lindsay Lohan eski nişanlısı Egor Tarabassov’dan, özür dilemesini istedi.

30 yaşındaki aktris; Ağustos ayında çıktıkları Mikonos tatilinde bir plajda kavga ettiği genç Rus işadamını terketmişti. Ve hala Egor’dan özür bekliyor.

Lindsay, iç çamaşırıyla ve saçlarının sarı haliyle yer aldığı ateşli bir fotoğrafı siyah beyaz olarak paylaştı ve şu notu düştü:

‘Belki #noboyfriend ve #stillneedimsorry hashtag’lerinin ardından saçlarımı yeniden sarıya boyarım.’

Bu müstehcen karenin ardından Lindsay, bir de mineral makyajlı bir selfie paylaştı ve ekledi:

‘Eminem’in dediği gibi sabırla bekliyorum.’

Yani Lindsay, Egor’dan özür istiyor!

İki isim o kavgadan beri görüşmüyor ama bir keresinde ünlü aktris, barışma konusunda umutlu olduğunu söylemişti. Bakalım, arzusu yerine gelecek mi?

Londra’da rezalet çıkarmıştı
30 yaşındaki ünlü oyuncu Lindsay Lohan, İngiltere Knightsbridge’de bulunan apartman dairesinin balkonunda sinir krizleri geçirdi. Bir süredir birlikte olduğu milyoner sevgilisi Egor Tarabasov’un kendisini öldürmeye çalıştığını söyleyen Lohan’ın çığlıkları üzerine polis apartmanı bastı.

Komşularının verdiği bilgiye göre Lohan, 23 Temmuz Cumartesi gecesi sabaha karşı 5’te balkona çıktı ve ağlayarak şu sözleri haykırdı:

‘Lütfen bana yardım edin. Bana saldırdı, az kalsın beni öldürüyordu. Herkes duysun. Evimden defol! Haydi bir daha yap! Sen bir manyaksın. Sen hastasın! Yardıma ihtiyacın var. Burası benim evim, evimden defol. Bittim artık! Seni artık sevmiyorum! Beni öldürmeye çalıştın, seni kahrolası sapık! Artık bitti! Bir kadını sürekli gırtlaklayıp dövemezsin, herkes beni dövdüğünü gördü, kameraya alındı. Defol, defol!’

Sun’ın haberine göre Lohan’ın çığlıkları üzerine polisi arayan komşular olay anlarını videoya çekti. Polis geldi ve Lohan’ın evinin kapısını kırdı ancak evde kimse yoktu. Polisin açıklaması da bu yönde oldu, ‘Evde kimse yoktu ve kimse tutuklanmadı.’

Lohan, bu olaydan bir gün önce de sosyal medya üzerinden Tarabasov’un kendisini bir hayat kadınıyla aldattığını iddia eden bir dizi paylaşımda bulunmuş ve bunları daha sonra silmişti. Oysa ki, Lohan’ın ‘hayat kadını’ olarak adlandırdığı kadın, kendisinin de yakın bir arkadaşı olan tasarımcı Dasha Pashevkina’ydı.

Birlikte kırmızı halıya çıkmışlardı
Lindsay Lohan ve nişanlısı Egor Tarabasov, 22 Haziran Çarşamba günü Londra’daki Caudwell Children’s Butterfly Ball’da ilk kez kırmızı halıya birlikte çıktılar.

Nişanlandıktan sonra ilk kez objektiflere poz veren ünlü oyuncuyla genç işadamı, oldukça mutlu görünüyordu. Şu aralar Londra’da yaşayan Lindsay, Instagram hesabından müstakbel kocasıyla bir fotoğrafını paylaştı ve altına şu notu düştü:

‘Çocuklar uğruna harika işler yaptığınız ve bizi de dahil ettiğiniz için hepinize teşekkürler. #onwednesdayswewearpink #butterflyball2016 @clairelcaudwell @johncaudwell.’

Rus işadamı da kendi Instagram hesabından Lindsay ile bir karesini paylaşarak yardım amaçlı baloda bulunma şansı yakaladığı için gurur duyduğunu ifade etti.

İkilinin ilişkisi Lindsay’ın babası Michael Lohan’dan onay almış; Michael, kızının mutlu olmasından dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirmişti.

Nisan ayında nişanlandılar
TMZ adlı ünlü magazin sitesi, Rus işadamı Egor Tarabasov ile birlikte olan ünlü oyuncunun nişanlandığını bildirdi. Nişanla ilgili başka detay verilmedi.

Mart ayında Sun gazetesine konuşan Lohan; Harry Styles’ı, genç Rus işadamı Egor Tarabasov için reddettiğini söylemişti:

‘Egor’la geçtiğimiz yaz tanıştık. 7 aydır birlikteyiz ve şu an çok mutluyum.’

Ünlü yıldızın söylediğine göre; 22 yaşındaki Styles, gece 02.00’de Lohan’ın otel odasının kapısını çalmış:

‘O olduğunu bilmiyordum. Çok şık bir takım elbise giymişti. Çok hoş görünüyorsun, yardımcı olabilir miyim? dedim. Hepsi bu kadar…’

‘O anda kim olduğunu çıkaramadım. Kibarca ‘Merhaba ben Harry’ dedi. Arkadaşları Gavin ve Michael’ın onu gönderdiğini söyledi. Bense yatıyordum. Ona ‘Şimdi yatmaya gideceğim ama tanıştığımıza çok memnun oldum’ dedim. Düşünsenize! Saat gecenin 2’si, bense Adsız Alkolikler buluşmasından yeni gelmişim. Gerçekten korkunç görünüyordum. Üzerimde otelin kocaman bornozu vardı, çok kötü bir görüntüydü.’

‘Sonrasında bu olayı kız kardeşime anlattım. Bana ‘Ne! Dalga mı geçiyorsun? Kimi reddettiğinin farkında mısın? Numarasını aldın mı, ben de alabilir miyim?’ diye çığlık çığlığa tepki verdi. Sonrasında Harry’ye Los Angeles’ta rastladım ama bu durum ikimiz için de biraz tuhaf oldu sanırım.’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments