Little Mix son albümünde özel deneyimlerini anlattı.

Öncelikle Perrie Edwards, yeni Little Mix albümünde Zayn Malik’ten ayrılışı hakkında şarkı söyledi. 23 yaşındaki güzel şarkıcı, One Direction’ın eski üyesi Zayn tarafından 2015 yazında terk edilmişti. İşte o Perrie ve grup arkadaşları Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirlwall, kişisel deneyimlerini şarkı yaparak yeni albümlerine koydular.

Sun gazetesine konuşan Jesy, bakın konu hakkında neler söyledi:

‘Bence, kendi deneyimlerini müziğe aktarmak daha kolay. Böylece dinleyiciler, o şarkıyla daha rahat bağ kurabilirler.’

‘Bu albüm, biraz daha olgun bir içeriğe sahip. Şarkılarda, daha önce söylenmemiş pek çok söz söylendi.’
Grup üyelerinden Perrie, Zayn’dan; Leigh-Anne de Jordan Kiffin’den ayrılmıştı. Aynı dönemde Jesy ise Jake Roche ile nişanlandı. Jade’in Jed Elliott ile olan ilişkisi devam ediyor.

Anlaşılan o ki, grup üyeleri yeni albümlerinde hem ayrılıkları hem de aşkları içeren şarkılar yapmışlar. Merakla bekliyoruz.

Ağustos başlarında Sugarscape.com’a konuşan Perrie, albüm hakkında bakın neler demişti:

‘Son zamanlarda tamamen kariyer odaklıyız ve oldukça duygusal zamanlar geçiriyoruz. Yüreğimizden çıkabilecek her detayı, bu albümle ortaya koymak istiyoruz. Bu yüzden, şu andaki stüdyo çalışmalarımızdan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bize terapi gibi geliyor.’

23 yaşındaki şarkıcı, hayranlarına bir de söz verdi. Perrie’ye göre; grubun yeni albümü, ‘Get Weird’ adlı son çalışmalarından bir adım daha önde ve kaliteli olacak.

Grubun unutulmayan parçalarından ‘Black Magic’in klibini izleyin.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments