Louis Tomlinson bir paparazziyle kavga edince karakolluk oldu.

One Direction’ın 25 yaşındaki eski üyesiyle kız arkadaşı Eleanor Calder, 3 Mart günü Las Vegas’tan Los Angeles’a uçtular. Ancak ikili LAX’a (Los Angeles Havalimanı) indiklerinde, bagaj beklerken, bir paparazzi ile Louis arasında tartışma yaşandı.

TMZ’ye konuşan bir görgü tanığının bildirdiğine göre; paparazzi, sanatçının kız arkadaşının fotoğrafını çekmeye çalıştı. Bunun üzerine Louis, muhabirin fotoğraf makinesini aldı. Ardından ikili arasında itişip kakışma başladı. Sonra Louis, fotoğrafçıyı tuttu ve ayaklarıyla yere yatırdı. Fotoğrafçı, sırtüstü yere düştü ve kafasını zemine vurdu. Bunun üzerine genç şarkıcı, polis tarafından tutuklandı. Ancak genç yıldız, kısa bir süre sonra 20 bin dolar kefalet karşılığında serbest bırakıldı.

O belalı günde, Louis’in yaşadığı tek tatsız sürpriz bu değildi. RadarOnline tarafından yayınlanan yeni görüntülerde, şarkıcının sevgilisi Eleanor’un da, yine havaalanında üç kadın tarafından saldırıya uğradığı ortaya çıktı. Genç kadın, Louis ile paparazzi arasındaki kavgayla eş zamanlı olarak sözlü ve fiziksel saldırıya uğradı.

Louis’in avukatı Martin Singer, olayla ilgili basına şu açıklamayı yaptı:

‘Paparazzi ortamı provoke etti ve Louis’i kavgaya zorladı. Bu, bir paparazzinin ünlü biriyle yaşadığı ilk tartışma değil. Üstelik bu tartışma yaşanırken, Louis’in kız arkadaşı başka üç kişi tarafından saldırıya uğradı. Sonra Louis geldi ve sevgilisini kurtardı.’Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments