megastar-şarkı-söylüyor-864 × 486
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Madame Tussauds’nun İstanbul’daki müzesinde Tarkan’ın heykelinin neden olmadığı ortaya çıktı.

Londra merkezli ünlü balmumu heykel müzesi Madame Tussauds, İstanbul İstiklal Caddesi’ndeki Grand Pera’da şube açtı. Yerli ve yabancı pek çok ünlünün heykelinin yer aldığı müzede, Türk Popunun dev ismi Tarkan’ın yer almaması ise merak konusu oldu.

UçanKuş sitesine göre, müzede Megastar’ın heykelinin olmamasının sırrı çözüldü: Heykelinin yapılması için Tarkan’a teklif gitmiş. ancak Tarkan programı yoğun olduğu için kabul etmemiş. Çünkü bir heykel 6 ayda hazırlanıyor. Bu süre içinde heykeli yapılacak kişinin en az 3-4 kez provaya gitmesi gerekiyor.

Türkiye’den ve dünyadan 55 ünlü ismin tıpatıp benzerinin yer alacağı müzede, Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Barış Manço, Adile Naşit, Kanuni Sultan Süleyman, Fatih Sultan Mehmet, Mimar Sinan, Sabiha Gökçen, Arda Turan, Hidayet Türkoğlu, Beren Saat, Kerem Bursin ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi Türk ünlülerin yanı sıra Angelina Jolie, Brad Pitt, Audrey Hepburn, Beyonce, Rihanna, David Beckham, Messi, Marilyn Monroe ve Muhammed Ali’nin figürleri görülebiliyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments