Madonna sosyetik bir sanat sergisinde sarhoş halleriyle rezalet çıkardı!

Ekim’in son haftasında popun kraliçesi, Mert Alaş ve Marcus Piggot’un Londra’daki fotoğraf sergisine katıldı. Ancak elinde bir bardak şarapla sarhoş bir halde, sergiye gelenlere sataşarak ve zaman zaman yerlerde yatarak itici bir görüntü oluşturdu.

Sergiye katılanlardan ismi gizli tutulan bir kişi, o anları The Sun Online’a anlattı:

‘Madonna sendeleyerek yürüyordu. Yanında koruması da vardı. Koruma, fotoğraf çekilmesine izin vermedi.’

‘Ben Madonna ile konuşmadım ama konuşan bir arkadaşıma göre kafası çok kıyaktı. Partiye gelmesi ne kadar hoş bir sürprizse, onu bu halde görmek bir o kadar tatsız bir durumdu.’

‘Koruma fotoğraf çekilmesine izin vermedi ama Madonna bunu önemsemiyormuş gibiydi. Sendeleyerek yürüyordu. Elinde şarap şişesiyle dans eder gibi kendi etrafında dönüyor, sonra duruyordu. Hatta bir ara onu yerde otururken gördüm.’

Bazı katılımcılar ise; Madonna’yı, saçlarını gelişigüzel bırakmış ve çok neşeli bir halde görmekten dolayı mutlu olduklarını söylediler.

Ünlülerin fotoğrafçısı olarak bilinen Türk asıllı Mert Alaş ve ortağı Marcus Piggot, sergi sonrasında Londra’da bir de parti düzenledi. Mert & Marcus Exhibition Party, Mark’s Club adlı bir eğlence mekanında yapıldı. Madonna, o partiye de katıldı.

Pop müziğin kraliçesinin yıllardır yakın arkadaş olduğu Alaş’la, partide şakalaşması da dikkatlerden kaçmadı. 58 yaşındaki şarkıcı, parti esnasında yerde otururken çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak, ‘Evin en iyi yeri’ notunu yazdı.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments