Madonna’nın Guy Ritchie’den olan 16 yaşındaki oğlu Rocco Ritchie uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandı.

Rocco, babasının Londra’daki Primrose Hill’te bulunan evinin yakınında uyuşturucu madde içerken görüldü. Sun gazetesine konuşan kaynaklar, polis gence yaklaştığı sırada Rocco’nun bir şeyler fırlattığını söyledi. Kaynaklara göre, polisler Rocco’nun üzerinde uyuşturucu madde izi fark edince üzerini aradı ve uyuşturucu buldu. 28 Eylül’de tutuklanan ve Londra’nın kuzeyindeki bir polis merkezine götürülen genç, daha sonra kefaletle serbest bırakıldı.

Bir polis memuru, ’16 yaşındaki genç uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandı. Tutuklama, 28 Eylül Çarşamba günü saat 5.15’te, Camden bölgesinde genci durdurup arama yapan polisler tarafından gerçekleştirildi. Genç, Londra’nın kuzeyindeki polis merkezine götürüldü. Daha sonra kefaletle serbest bırakıldı’ şeklinde konuştu.

Rocco, bu yılın başlarında yönetmen babası ve pop ikonu olan annesi arasındaki velayet anlaşmazlığının merkezindeydi. Aralık 2015’te başlayan velayet mücadelesi; Rocco’nun, annesi Rebel Hearts turnesindeyken yanından ayrılmasıyla başlamıştı. Baba Guy Ritchie, dokuz ay süren velayet mücadelesini Eylül ayında kazanmıştı. ‘Sherlock Holmes’ dizisinin yönetmeni ile Madonna, New York’taki mahkemeden saatler önce oğulları Rocco’nun Londra’da yaşamaya devam etmesi konusunda anlaşmaya varmıştı. Velayet sözleşmesinin şartları gizli tutulurken, Rocco’nun Londra’da okula gittiği ve annesi Madonna’yı düzenli olarak ziyaret ettiği bildirilmişti.

Ancak görünen o ki, Rocco okula gitmekten çok uyuşturucu kullanmakla vakit geçiriyormuş!


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments