İkisi biyolojik, ikisi de evlatlık olmak üzere dört çocuğu bulunan Madonna’nın, Malavi’den iki çocuk evlat edinme isteği onaylandı.

Pop müziğin yaşayan efsanesi Madonna; geçen ay, iki çocuk evlat edinmek için Doğu Afrika ülkesi Malavi’ye başvuru yapmıştı. Malavi Yüksek Mahkemesi, 58 yaşındaki şarkıcının evlat edinme talebine olumlu yanıt verdi. Buna göre ünlü şarkıcı, iki yıldır bir yetimhanede barınan Esther ve Stella adlı minik kız kardeşleri alıp ABD’ye götürebilecek.

MailOnline’a konuşan mahkeme sözcüsü Mlenga Mvula, konu hakkında şunları söyledi:

‘Bugün Yüksek Mahkeme, Madonna’nın iki çocuğu evlat edinebileceği yönünde karar verdi. Mahkeme kendisinden, bir yıl sonra çocukların durumunu gösteren bir durum raporu istedi. Bu talebi yerine getirmesi gerekecek.’
Madonna’nın Carlos Leon ile olan ilişkisinden 21 yaşındaki kızı Lourdes Maria ile Guy Ritchie ile olan evliliğinden 17 yaşındaki oğlu Rocco olmak üzere iki biyolojik çocuğu bulunuyor. Ünlü şarkıcı, Ritchie ile evliyken; 2006 yılında bir yaşındaki David Banda’yı, 2009 yılında da 2006 doğumlu Mercy James’i evlat edinmişti.

Bu arada; ünlü şarkıcının, Malavi’de bulunan bir hastaneye pediatrik yoğun bakım ünitesi kurdurduğunu da hatırlatalım.

Madonna yeni evlatlık edinmeye çabalaya dursun, sanatçının yönetmen Guy Ritchie’den olan 16 yaşındaki öz oğlu Rocco Ritchie, uyuşturucu bulundurmaktan dolayı Kasım ayında tutuklanmıştı. Komşuların, rahatsızlık veren genci polise şikayet etmesi üzerine Rocco, uyuşturucuyla yakalanmıştı.

Uzun süre annesiyle babası arasında velayet savaşlarına sebep olan Rocco, babasının Londra’daki Primrose Hill’te bulunan evinin yakınında uyuşturucu madde içerken görülmüştü.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments