Mariah Carey ve genç sevgilisi Bryan Tanaka ayrıldı.

TMZ adlı site; Bryan, Mariah’ın eski eşi Nick Cannon ile yakınlığını kıskandığı için aralarında sorunlar çıktığını iddia etti. Söz konusu haberde; Bryan’ın kıskançlık krizine girerek ünlü şarkıcıyı baskı altına almaya çalıştığı, sonunda sinirlenen Mariah’ın ilişkiye noktayı koyduğu bildirildi.

Bu arada; 34 yaşındaki dansçının, şöhret olabilmek için Mariah’ı kullandığı öne sürüldü. İkiliye yakın bir kaynak, Entertainment Tonight’a konuştu ve Bryan’ın, 520 milyon dolarlık malvarlığı olan şarkıcıyı maddi olarak kullandığını söyledi:

‘Bryan her yerde, ilişki süresince elini cebine atmadığını söylüyor. Mariah’ı hem maddi açıdan sömürdü hem de şöhretini kullandı. Amacı, kendi ismini duyurmaktı.’

‘Bryan müzik alanında kariyer yapmayı çok istiyordu. Mariah’la birlikte olmanın, bu amacına hizmet edeceğini düşünüyordu. Hatta onunla ortak çalışmalar yapmayı umuyordu.’

Londra’da aşklarının baharını yaşadılar
Avustralyalı milyarder işadamı James Packer’dan ayrıldıktan sonra dansçısı Bryan ile aşk yaşayan Mariah, Ocak ayında Londra’da mutlu günler geçirmişti. İki isim, kentte yer alan Nobu adlı restorandan çıkarken görülmüşlerdi. Aşıklar son derece mutlu görünüyordu.

Bundan bir gün önce iki isim, Londra’da çok özel bir düğüne katılmıştı. 46 yaşındaki seksi şarkıcı, bu düğünde, kendisi ile birlikte çalışan ve sevgilisi olan ünlü dansçı – koreograf Bryan Tanaka ile yan yana görüntülendi. Kameralara birlikte poz veren ikili, bir açıklama yapmayı tercih etmedi.

Londra’nın en ünlü otellerinden birisi olan Dorchester Hotel’de düzenlenen düğün için harika bir elbise tercih eden Mariah, moda otoriteleri tarafından oldukça başarılı ve güzel bulundu. Ünlü yıldız, Dorchester Hotel’de düzenlenen düğün için siyah dantelli ve derin göğüs dekolteli bir elbise tercih etti. Oldukça cesur bu elbisenin içerisinde harika görünen Mariah, düğünde en dikkat çeken isim oldu. Tüm gözleri üzerinde toplayan sanatçı, rahat görüntüsü ile de cesur bir kadın olduğunu herkese gösterdi.

33 yaşındaki Bryan Tanaka da, sevgilisi ile uyumlu bir kıyafet tercih etti. Siyah kazağın üzerine siyah ceket ve siyah pantolon giyen genç adam, şık bir görüntü verdi.

İşte o anlar…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments