Mariah Carey, nişanlısı James Packer’dan ayrılmasından dolayı Scientology tarikatını suçladı.

46 yaşındaki şarkıcı, Avustralyalı milyarderle olan ilişkisi bitince büyük yıkım yaşadı. İddialara göre Mariah, bu ayrılıktan ünlülerin tarikatını sorumlu tutuyor.

James, 2002 – 2006 yılları arasında Scientology üyesiydi. New York Post gazetesine konuşan bir kaynağa göre; tarikatın sözcüsü Tommy Davis ünlü işadamını bu ayrılığa ikna eden isim…

‘Mariah ve James, Ağustos ayında Beverly Hills’te satılık ev bakıyorlardı. James, ünlü şarkıcının ruh ikizi olduğunu ve kendisiyle evlenmek için sabırsızlandığını söylüyordu. Ancak Eylül ayında James aniden değişti. Kendinden bile nefret eden biri haline geldi. Mariah, bu değişimden Tommy’yi suçluyor. James’in finans işlerini halleden Tommy’nin, ünlü işadamını kontrol ettiğine inanıyor.’

Aynı kaynak ayrıca; James’in Yunanistan’daki yat gezisinde aniden değiştiğini, Mariah’ın durumdan şüphelenip direkt olarak tarikata geri dönüp dönmediğini sorduğunu da sözlerine ekledi. Hatta Mariah’ın menajeri Stella Bulochnikov, olan bitenin farkındaymış ve bu yüzden de Tommy ile arası kötüymüş.

Ekim sonunda, Avustralya’da yayınlanan Women’s Day dergisine konuşan çifte yakın bir kaynak; James Packer’ın, ünlü şarkıcının kariyeri, özellikle de ‘Mariah’s World’ adlı TV şovu için çok fazla harcama yaptığını belirtmiş ve eklemişti:

‘Mariah, yaşadıkları hayatı tüm dünyaya sergilemeyi istiyordu. Hem de bu şov, çok pahalıya mal oluyordu. Bu da James’i rahatsız etti.’

Geçtiğimiz Ocak ayında nişanlanan ve yakın zamanda gösterişli bir törenle evlenmeyi planlayan çiftin ailesi ve yakın arkadaşları da bu ayrılık haberini doğruladı.

Ayrılık sonrası Mariah Carey’in, işadamı nişanlısı James Packer tarafından kendisine hediye edilen 10 milyon dolarlık nişan yüzüğünü geri vermediği de belirtildi.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments