Mariah Carey, ‘The House’ adlı filmin setindeki kaprisleriyle ekibi çıldırttı.

Ünlü şarkıcı, yakında vizyona girecek komedi filminde küçük bir rol üstlendi. Ancak filmin oyuncularından Rob Huebel; Mariah’ın, çekimlere dört saat geç gelmesinden ve çıldırtan isteklerde bulunmasından şikayet etti. SiriusXM adlı radyoya konuşan Rob, bakın neler dedi:

‘Mariah Carey adlı pop starla çekim yapıldı. İşler pek de iyi gitmedi. Kahretsin, onun sorunu ne? Bir dolu kapris yaptı.’

Rob Huebel

Rob Huebel

Filmde, Will Ferrell ve Amy Poehler, kızlarının okul parasını çıkarmak için yasadışı bir kumarhane çalıştırmaya başlayan ebeveynleri canlandırıyorlar. Mariah da, kendisi olarak kısa bir rol üstleniyor. Ancak Rob’a göre; bir şarkı söylemesi için kadroya alınan Mariah, o şarkıyı söylemek istemedi. O da yetmedi; senaryo gereği, karakterinin kurşunlarla öldürülmesine itiraz etti ve bir süper kahramana dönüşerek katil adaylarını püskürtmek istediğini söyledi.
Rob’a göre; bu skandal gelişmelerden sonra, Mariah’ın rolünün filmin son montajında olup olmayacağı belli değil.

Yılbaşında rezi oldu
Ünlü sanatçı Carey, 2017 yılına konser vererek girdi. New York’taki Times Meydanı’nda konser veren 46 yaşındaki şarkıcı, sahnede talihsizlikler yaşadı. Carey, performansıyla olumsuz eleştiri yağmuruna tutuldu ve sosyal medyada alay konusu oldu.

Ses sistemindeki arızanın kurbanı olan Mariah Carey, ‘We Belong Together’ adlı şarkısını, ‘albüm versiyonu’ olduğu gerekçesiyle play-back olarak söyledi. Ancak performans esnasında dudaklarını şarkıya uyduramayan Carey, mikrofonu aşağı indirdi ve bir süre sonra dudaklarını hareket ettirmeyi de bıraktı.

Performansındaki aksaklıklarla hayranlarını şaşırtan ünlü şarkıcı, Instagram’da yaptığı esprili paylaşımda, ‘Olur böyle şeyler. Herkese mutlu ve sağlıklı bir yeni yıl diliyorum. 2017’de daha fazla manşet yapmak üzere’ yazdı.

Sosyal medyada, ‘Mariah Carey 2016’dır’, ‘2016’nın son kurbanı Mariah Carey oldu’ gibi yorumlar yapıldı.

Bu arada, sanatçının menajeri Stella Bulochnikov; yaşanan aksiliklerden dolayı organizasyonu gerçekleştiren Dick Clark Productions’ı suçladı. Bulochikov, teknik sorunları ‘bir tür sabotaj’ olarak nitelendirdi.

Bu içeriğe yorum yapın.