Megan Fox bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

E! News’in bildirdiğine göre güzel oyuncu, 4 Ağustos günü kocası Brian Austin Green’den Journey River Green adını verdikleri bir oğul doğurdu. Minik bebek hakkında henüz başka bir bilgi verilmedi.
30 yaşındaki güzel annenin bebeğinin cinsiyeti, Megan’ın babası Franklin tarafından daha önce şu sözlerle duyurulmuştu:

‘Megan harika bir anne ve üç erkek çocuğu sahibi olacağına inanamıyorum. Büyükbaba olmak benim için harika bir deneyim… Bu deneyim bizi birbirimize daha da yakınlaştırdı.’

Megan geçen yıl boşanma davası açmıştı. Ancak iki erkek çocuğu daha olan çift, üçüncü bebekleri için yeniden barışmıştı. O gün bugündür çiftin ilişkisi gayet iyi gidiyor.

Her şey bir davette ortaya çıktı
Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında kocası Brian Austin Green ile ayrılacaklarını açıklayan Megan Fox, 12 Nisan gecesi katıldığı etkinlikte hamile haliyle görenleri şaşırttı.

Bir süre önce sokakta görüntülenen ve “hamile mi yoksa” söylentilerine yol açan 29 yaşındaki Fox’un giderek büyüyen karnı tüm söylentilere son noktayı koydu.

Los Angeles’teki CinemaCon gecesine Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar) filmindeki rol arkadaşı Will Arnett ile katılan Fox’un hamileliği gecenin en çok konuşulan konusu haline geldi.

İşte o kare…

Megan Fox ve Will Arnett
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments