Meghan Markle ilk bebeğinin doğumunun yaklaşması nedeniyle ABD’de kutlama yaptı.

Eski oyuncu, yeni Sussex Düşesi Meghan Markle, yakın arkadaşlarıyla baby shower partisi (bebeğin gelişini kutlama partisi) yapmak üzere gizlice New York’a gitti.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; yedi aylık hamile olan ABD’li Düşes, yakın dostu Jessica Mulroney ile Soho’daki Ladurée adlı Fransız restoranında buluştu. Adı açıklanmayan bir kaynak, Meghan Markle’ın daha sonra, 15 kişiden oluşan arkadaş grubuyla birlikte Fransız restoranına yakın bir otelde bebek kutlaması yaptığını aktardı.

37 yaşındaki Sussex Düşesi, hafta sonunu geçirdiği ABD’den dün döndü. Meghan Markle, bineceği uçağa giderken kendisini bekleyen arabaya başını öne eğerek ve kendini gizlemeye çalışarak bindi. Düşes, salık saçları, uzun paltosu ve şapkası ile de tanınmaz haldeydi.

Bu, güzel anne adayının Mayıs 2018’de Prens Harry ile evlenmesinden bu yana ABD’ye ilk ziyareti oldu.

Meghan Markle’ın, ilk bebeğini nisan ayının sonunda dünyaya getireceğini de hatırlatalım.

Saraydan yasak geldi

Prens Harry ile evlendikten sonra Sussex Düşesi unvanını alan Meghan Markle, kraliyet görevlilerinin uyarılarını dikkate alarak artık otomobil kapısı kapatmıyor.

37 yaşındaki Düşes, evlilik sonrası çıktığı resmi kraliyet gezilerinde indiği otomobilin kapısını kendisi kapatınca İngiliz basınında gündem olmuştu. ABD’li eski oyuncu, defalarca basın karşısında indiği otomobilin kapısını kendisi kapatarak kraliyet geleneğiyle ters düşünce saray görevlilerinden uyarı aldı.

Kraliyetin resmi güvenlik görevlilerine göre; bir kraliyet mensubunun otomobil kapısını kendisinin kapatmaması gerekliliği, güvenlik konusunda herhangi bir şey ters giderse, güvenlik görevlisinin saniyeler içinde kraliyet mensubunu otomobile geri getirme zorunluluğundan ileri geliyor. Eğer, kapıyı kapatırsa, saniyeler içinde otomobile geri dönemeyeceğinden can güvenliği de tehlikeye girmiş oluyor.

Bu uyarıları dikkate alan altı aylık hamile Meghan Markle, artık indiği arabaların kapısını kapatamayacak.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments