George Clooney, medya tarafından hedefe oturtulan Sussex Düşesi Meghan Markle’ı savundu.

57 yaşındaki ABD’li aktör George Clooney, katıldığı bir panelde, Prens Harry ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakan arkadaşı Meghan Markle’ın trajik bir şekilde hayatını kaybeden Prenses Diana ile kıyaslanması hakkında konuştu. Ünlü aktör, ‘Meghan Markle’ı her yerde takip ediyorlar. İzleniyor ve kötüleniyor’ ifadesini kullandı.

George Clooney ayrıca, ‘O yedi aylık hamile bir kadın. Tıpkı Diana’ya yaptıkları gibi onu da takip ediyorlar, çamur atıyorlar ve aynı yolla izliyorlar. Tarih kendini tekrarlıyor. Bunun nasıl bittiğini gördük’ dedi.

‘Bunun ne kadar sinir bozucu olduğunu anlatamam’ diyen ünlü aktör ‘Bir kızın babasına babaya yazdığı mektubu yayımlıyorlar. Bunun haksızlık ve sorumsuzluk olduğunu düşünüyorum’ şeklinde konuştu.

Düşes’in arkadaşlarının, Meghan Markle’ın bir süre önce babasına mektup göndererek hayatını zorlaştırmayı bırakmasını istediğini söylemesi gazetecileri harekete geçirmiş, daha sonra da mektubun detayları ortaya çıkarılmıştı. Güzel anne adayının, düğününe katılmayan ve sürekli aleyhinde röportajlar veren babası Thomas Markle’a yazdığı mektupta, ‘Baba, çok kalbim kırıldı. Seni seviyorum. Benim bir babam var. Lütfen beni medya aracılığıyla mağdur etmekten vazgeç, böylece ilişkilerimizi onarabiliriz’ yazdığı iddia edilmişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments