Merve Boluğur’un, eşi Murat Dalkılıç’la evleri ayıracağı öne sürüldü.

Bundan 2 yıl önce, 2015 Ağustos’unda nikah masasına oturan Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç’tan üzücü bir haber geldi.

Ünlü çift, bir süredir haklarında çıkan boşanma haberlerini ısrarla yalanlıyordu. Ancak önceki gün sürpriz bir gelişme oldu ve eşi Murat Dalkılıç’ın yaz başından beri Bodrum’da olmasına rağmen Ege’nin tatil cennetine sadece 1 kez giden güzel oyuncu Merve Boluğur’un, İstanbul’da kaldığı süre boyunca ev baktığı ortaya çıktı. Takvim gazetesinin haberine göre; eşiyle yaşadığı Yeniköy’deki evden bir süre önce ayrıldığı konuşulan Boluğur, iki ayrı emlakçıya ‘Bana Etiler’den güzel bir daire bulun’ talimatı verdi.

Yeni kiralayacağı dairenin 3 oda 1 salon olmasını isteyen güzel oyuncunun yeni evinde tek başına kalmak için hazırlık yaptığı da ortaya çıktı. Kiralayacağı daire için 3 bin dolar yani yaklaşık 11 bin TL bütçe ayıran güzel oyuncunun bu yeni hamlesi ise boşanmak için çok yakında mahkemeye başvuracağı dedikodularını iyice alevlendirdi.

Bu arada; ünlü çiftin yakın çevresi ise ikilinin ‘kıskançlık ve Dalkılıç’ın konserleri nedeniyle sürekli şehir dışına gitmesi yüzünden’ sık sık kavga ettiğini öne sürüyor.

Murat Dalkılıç iddiaları yalanladı
Haklarında sık sık boşanacaklarına dair haberler çıkan Merve Boluğur’la Murat Dalkılıç, Temmuz ayı başlarında isyan etti. 2015 yılının Ağustos ayında nikah masasına oturan ikilinin bahar ve yaz aylarında birbirlerinden ayrı olması, magazin basınını harekete geçirdi. 7 Temmuz günü Kanal D’de ekranlara gelen ‘Magazin D Yaz’ programında, ünlü çiftin 2 yıllık evliliklerini noktalamaya karar verdikleri iddia edildi. Ünlü popçunun Bodrum’a taşındığı, güzel oyuncu Boluğur’un ise İstanbul’da kaldığı öne sürüldü.

Ancak işin aslı çok geçmeden anlaşıldı ve ‘Magazin D Yaz’ programının asparagas bir habere imza attığı ortaya çıktı. Her defasında boşanma haberlerini yalanlamaktan bunalan Murat Dalkılıç, bu defa fena patladı. Menajeri aracılığıyla açıklama yapan ünlü popçu, söylentileri şu sözlerle yalanladı:

‘Boşanmıyoruz. Konser yoğunluğundan dolayı sürekli şehir dışındayım. Merve’nin de yeni projesi var. Her şey yolunda… Bu dedikodulardan bıktık.’

Eşinin bu açıklamalarına rağmen, Merve Boluğur’un sessizliğini koruması ise kafalarda soru işareti yarattı.

İddiaların ardından kenetlendiler
Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç aşkı, boşanma iddialarının ardından daha da sağlamlaştı.

Güzel oyuncu Merve Boluğur, Mart 2017 ortalarında Vogue dergisine konuştu. Röportajda; Murat Dalkılıç ile olan evliliğinden de bahseden Boluğur, eşi için aşk dolu sözler sarf etti. Güzel oyuncu, müzisyen kocasının sahiplenici ve duygusal tavrından çok etkilendiğini, şu sözlerle açıkladı:

‘Murat’ın en çok beni sahiplenmesinden, bana olan ısrarından ve duygusallığından etkilendim. Ben duygularını hemen açabilen biri değilim. Kendimi geri çekerim. Bunun üzerine biraz düşünülmesi ve oynanması lazım. Murat bu konuda hiç pes etmedi. Tüm açıklığı ve duygusallığıyla geldi; o güveni verdi. Çok iyi hissettim kendimi.’

Bilindiği üzere, Mart başlarında ikilinin boşanacağı yönünde haberler çıkmış ama her iki taraf da bu iddiaları yalanlamıştı. Boluğur; adeta o yalanlamaları daha da güçlendirmek istercesine, Dalkılıç’la bir bütün olduklarını ve ünlü popçuya aşkla bağlı olduğunu söyledi:

‘Biz bir olduk. Daha çok kenetlendik. Murat’a çok aşığım.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments