Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde tekrar aşk yaşamaya başladığı eski sevgilisi Alp Özcan’dan bir kez daha ayrıldı.

Aşklarında ikinci baharı yaşayan oyuncu Meryem Uzerli ile Alen Yatçılık’ın sahibi Alp Özcan’ın birlikteliği kısa sürdü. Ayrıldıktan 5 ay sonra barışan çift, barıştıktan 1.5 ay sonra yeniden yollarını ayırdı. Geçen Ekim ayında ayrılan, birkaç ay sonra barışıp yeniden bir araya gelen ve basına mutluluk pozları veren çift, gösterdikleri tüm çabaya rağmen yaşadıkları krizi aşmayı başaramadılar.

Uzerli, ilk görüntülendikleri zaman ‘Biz de bilmiyorduk barıştığımızı, geçen gün bir baktık, barışmışız’ diyerek aşklarında ikinci perde yaşadıklarını ilan etmişti. Ancak çiftin bu ikinci baharları da kısa sürdü. O dönemlerde adeta mutluluk sarhoşu olan sevgililerin bir kez daha ayrıldığı öğrenildi. Hatta hafta sonu düzenlenen bir partiye, Alp Özcan tek başına katıldı. İkili, sosyal medya hesaplarından da birbirlerini takipten çıkardılar.

Alp Özcan, geçtiğimiz günlerde Yeniköy’deki bir yalıda düzenlenen partiye de yalnız katılmış, o partide, ünlü playboy’un spiker Diyar Onat’la yakınlaştığı iddia edilmişti.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Aylar sonra barıştılar
Meryem Uzerli, eski sevgilisi işadamı Alp Özcan ile barıştı.

2016 yılının Şubat ayında aşk yaşamaya başladığı Alp Özcan’la evliliğe giden aşkını, aynı yılın Ekim’inde noktalayan güzel oyuncu, ayrılığın ardından kalbini aşka kapatmıştı. Genç işadamı ise Meryem Uzerli’ye ikizi kadar benzeyen bir güzele gönlünü kaptırmıştı. Ancak aradan geçen zamanda, Uzerli ve Özcan birbirlerini unutamadı!

Takvim gazetesinin bildirdiğine göre; bir süredir mesajlaşan Meryem Uzerli ve Alp Özcan, Mart ayının son haftasında Bebeköy’deki ‘Backyard’ isimli mekanda buluştu. Ünlü çift, el ele poz vererek ‘Aşkımızda ikinci perde’ ilanı yaptı. Son derece keyifli olan güzel oyuncu, barışmayla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

‘Çok utanıyorum şu anda. Biz de bilmiyorduk barıştığımızı… Geçen gün bir baktık barışmışız.’

Neden ayrılmışlardı?
Güzel oyuncu Uzerli, Can Ateş ile yaşadığı ilişkiden sonra kızı Lara’yı dünyaya getirmiş ve 2013 yılının Mayıs ayında Ateş’ten ayrılmıştı. 2015 yılında ise iş adamı Özcan ile tanışıp aşk yaşamaya başlayan güzel oyuncu, 2016’nın Haziran ayında Özcan’dan evlilik teklifi almış ve teklife ‘Evet’ yanıtını vermişti. Ancak ikilinin Ekim ayında ayrıldığı iddia edildi.

Türkiye’de oyunculuk yapan Uzerli’nin, bir ayağının da Almanya’da olduğu biliniyor. Özcan ise işleri dolayısıyla Fransa, Dubai ve İstanbul arasında yoğun tempoda çalışıyor. Hal böyle olunca Uzerli ile Özcan ikilisi ilişkilerinde mesafe sorunları yaşamışlar. Gecce.com’un haberine göre mesafe sorununun üzerine Özcan’ın kıskançlıkları da eklenince ünlü çift, ilişkilerini sonlandırmışlar.

Uzerli, ayrılık sonrası Instagram hesabından Özcan ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını silmişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments