Meryem Uzerli ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a konuk oyuncu olarak katılacak.

ATV’nin fenomen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a taze kan geldi. Güzel oyuncu Uzerli, yapıma konuk oyuncu olarak katıldı. Ünlü oyuncu, dizide Suzan karakterini canlandıracak.

Uzerli, başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Sanem Çelik’in rol aldığı dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünde yer alacak. Oyuncu, renkli ve güçlü bir karaktere hayat verecek. Bölüm başı 50 bin TL alacak olan oyuncunun diziye konuk olarak katılacağı ve birkaç bölüm sonra diziden ayrılacağı öğrenildi.

Daha önce yapılan haberlerde, ünlü oyuncunun Ocak ayından itibaren diziye katılacağı ve kalıcı bir rol üstleneceği iddia edilmişti. Ancak son gelen haberle, Berlin’den gelip hayatımıza katıldığından beri gündemde kalmayı başaran güzel yıldızın sadece birkaç bölüm dizide yer alacağı öğrenildi.

Rol arkadaşlarıyla tanıştı
Uzun süredir Uzerli’nin ATV’nin fenomen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna katılacağı iddia ediliyordu. Sonunda iddialar gerçeğe dönüştü ve dizinin ekibine, son dönemin en gözde oyuncularından Uzerli de katıldı. ATV kaynaklarından bildirildiğine göre; güzel oyuncu dün ilk kez sete gitti, ekiple ve rol arkadaşlarıyla tanıştı. Birkaç gün içinde de sahnelerinin çekimleri başlayacak.

Bu arada; sanatçının ‘Hürrem Sultan’dan sonra ilk kez içime sinen bir rolde oynayacağım’ dediği öğrenildi.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments