Meryem Uzerli’nin Hopi reklamı iptal edilmemiş, ertelenmiş!

Güzel oyuncunun 2.5 milyonluk ücretiyle dudak uçuklatan yeni reklam filminin iptal edildiği iddialarına ünlü oyuncunun menajerinden jet yanıt geldi.

Star TV’de yayınlanan ‘Gecenin Kraliçesi’nin erken final kararı alması nedeniyle kariyerinde zor günler yaşayan Uzerli’nin, Elidor reklamından sonra Hopi reklamını da kaybettiği iddia edilmişti. Haberin yayılması üzerine sanatçının menajeri açıklama yapmak zorunda kaldı:

Meryem-Uzerli-Muhteşem-Yüzyıl-da-sinirli-620 × 334
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

‘Bugün medyada yer alan Meryem Uzerli’nin HOPI reklam anlaşmasına yönelik ‘ANLAŞMA İPTAL OLDU’ başlıklı haber, mevcut durumu yansıtmamaktadır.

Henüz imzalanmamış bir anlaşmanın, uzun süredir kulislerde dolaşan ve yine gerçek olmayan bütçesine yönelik nedenle iptal olması söz konusu değildir.

HOPİ ile görüşmeler devam ederken reklam kampanyasının medya planlaması 2016 İlkbahar – Yaz’dan sezonundan 2016 – 2017 Sonbahar – Kış sezonuna alındı. Bu tamamen perakendenin hedefleri ve medya planlaması ile ilgili Boyner Holding’in uhdesinde alınmış stratejik bir karardır. Reklam anlaşması görüşmelerimiz marka ile hala devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments