Meryem Uzerli, ayrıldığı sevgilisi Alp Özcan’ı aşk terapisiyle unuttu! Hem de Özcan Deniz imzalı bir terapiyle…

Tükenmişlik sendromu yaşadığından beri popülerliği artan Uzerli’nin aşktan yana şansı gülmüyor. Uzerli, 1 yıllık sevgilisi Alp Özcan’dan kısa bir süre önce ayrılmıştı. Aşkta şansı olmayan güzel oyuncu, bu sefer işte kazandı. Özcan Deniz ile yeni sinema filminin provalarına başlayan Uzerli, hem çalışmaların yoğunluğu hem de Deniz’in tavsiyeleri sayesinde Alp Özcan’dan ayrılışının izlerini sildi.

Posta’nın haberine göre Uzerli; ‘Özcan bana ilaç gibi geldi. Beni motive ediyor. Elektriğimiz tuttu. Onunla sürekli dertleşiyorum. Aşk doktoru gibi akıl veriyor. Bana iyi geldi’ dedi.

Güzel oyuncu Uzerli, Can Ateş ile yaşadığı ilişkiden sonra kızı Lara’yı dünyaya getirmiş ve 2013 yılının Mayıs ayında Ateş’ten ayrılıp Berlin’e dönmüştü. 2015 yılında ise iş adamı Özcan ile tanışıp aşk yaşamaya başlayan güzel oyuncu, geçtiğimiz Haziran ayında Özcan’dan evlilik teklifi almış ve teklife ‘Evet’ yanıtını vermişti. Ancak ikili, kısa bir süre önce aniden ayrılmış ve evlilik hayalleri suya düşmüştü.

Meryem Uzerli ile Aslı Enver’i buluşturdu
‘İkinci Şans’ filmini seyirci ile buluşturmaya hazırlanan Özcan Deniz’in bir sonraki projesinde Uzerli ve Enver ile kamera karşısına geçeceği öğrenildi.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ın haberine göre Deniz, Şükrü Avşar’la ortak gerçekleştireceği yeni filminin yönetmenliğini de üstlenecek. Sanatçının, korku-gerilim türündeki filmi için Meryem Uzerli ve Aslı Enver’le el sıkıştığı söylendi. Projenin detaylarını saklayan sanatçı, ‘Daha önce denenmemiş bir şey yapacağız’ dedi.

Uzerli geçen yıl, Deniz’in yönettiği ‘Sevimli Tehlikeli’ filminin galası için Berlin’den İstanbul’a gelmişti. İkilinin basın önünde son derece samimi tavırlar sergilemesi, aşk dedikodularına yol açmıştı. Ancak sonrasında bu iddiaların asılsız olduğu ortaya çıkmıştı.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments