Meryem Uzerli, saat 05.36’da sabah ezanını dinlerken çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Özellikle ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle öne çıkan ve Almanya doğumlu olan Uzerli zaman geçtikçe Türkiye’ye ve yaşantımıza alışmaya başladı. Can Ateş’le yaşadığı ilişki sonrasında diziyi sürpriz bir şekilde terk ederek Almanya’ya dönen ve burada doğum yapan Uzerli, şimdilerde yeniden Türk projelerinde yer almaya başladı.

İyiden iyiye Türkiye’ye alışan Uzerli, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla dikkat çekti. Sabahın 05.36’da sabah ezanını dinlerken çektiği bir videoyu hesabından paylaşan Uzerli, bu videoyla çok sayıda beğeni aldı.

Uzerli, son olarak Suudi Arabistan’a gittiğinde başını örtmesiyle gündeme gelmişti.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Danslı terör tepkisi sert eleştirilere hedef oldu
Güzel oyuncu, Aralık 2016 ortalarında Instagram hesabından bir dans videosu paylaştı. Evinin odalarından birisi olduğu tahmin edilen bir mekanda çekilen siyah beyaz görüntülerde Uzerli, müthiş bir modern dans performansı sergilerken görülüyor.

Sanatçı, o videonun yanına Beşiktaş’taki terör saldırısına gönderme yaparak İngilizce ‘Dans etmeye çalışıyorum. Kara günler… Sanat, duygularını ifade etmene yardımcı olur’ yazdı. O sözlerin yanına da üzüntü ve dua emojileri koydu.

Bu paylaşım bazı takipçiler tarafından beğenildi ve olumlu yorumlar aldı. Ama teröre karşı dansla dua eden Uzerli’nin bu paylaşımını yadırgayan ve sert tepki gösteren Instagram kullanıcıları da oldu.

İşte o tepkili paylaşımlardan bazıları…

‘Sen neyin kafasındasın? Dansla yas mı oluyor? Ellerini aç da dua et, daha makbule geçer. Milletin canı yanmış, bu da ortada balerin gibi dönüyor; neymiş yasını böyle tutuyormuş!!! Yazık sana @meryemuzerlimeryem’

‘İnsan bu kadar rahat olmaya utanır. Gerçi sen de onlardansın di mi, pardon.’

‘Senin dansına da duana da ihtiyacımız yok.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments