Hürrem-Sultan-evlenecek-mi-1000x650
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Meryem Uzerli ile ayrılan Alp Özcan, Uzerli’ye benzerliğiyle şaşırtan bir sevgili buldu.

Uzerli’nin eski sevgilisi Alp Özcan, önceki gece Asmalımescit’te yeni sevgilisiyle objektiflere takıldı. Meryem Uzerli’yle sık sık gittiği mekana, bu kez yabancı uyruklu sarışın sevgilisiyle gelen Özcan, tüm bakışları üzerine topladı.

Muhabirlerin, saç rengi ve yüzüyle Uzerli’yi andıran kız arkadaşıyla ilgili sorularına önce ‘Normal arkadaşım’ diye yanıt veren Özcan, çıkışta ise güzel kadınla el ele poz verdi. Böylece ikilinin arasında özel bir ilişki yaşandığı ortaya çıkmış oldu.

Uzerli ile Özcan, Aralık 2015’te tanışıp aşk yaşamaya başlamış evlenecekleri konuşulurken, iki ay önce aniden ayrılmıştı.

Uzerli, Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninde ödül verirken söyledikleriyle salondakileri adeta kahkaha tufanına tutmuştu. Ünlü oyuncu İlker Kaleli’ye en iyi erkek oyuncu ödülünü vermek için Zorlu Center’da sahneye çıkan ünlü aktris, ‘Bu ödülü bana verdiriyorsunuz fakat ben doğru adamı seçemiyorum’ diyerek eski sevgililerine gönderme yapmıştı. Bu göndermenin ilk adresiyse, son sevgilisi olması itibariyle Alp Özcan’dan başkası değildi.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments